hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

25. 05. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuPostavte mu sochu!

Michal Polák

Myslím, že je už načase, aby niekto ministrovi hospodárstva Pavlovi Ruskovi zo srdca zablahoželal za jeho záslužné činy. Ba vďaku si vlastne zasluhuje celá vláda, minister hospodárstva je len jej najneohrozenejším hovorcom. Ale poďme pekne po poriadku.

(26. 07. 2004)Linka na dnesAllin Cottrell

Profesor Allin Cottrell je šéfom Ekonomickej fakulty americkej Wake Forest University. Je jedným z mála ekonómov, ktorí sa vážne zaoberajú rozpracovávaním marxovskej tradície v modernom svete. Pozor, je to seriózny výskum, nemá nič spoločné s niekdajším „vedeckým komunizmom" reálnosocialistických scholastikov. Spolu s W. Paulom Cockshottom napísal knihu Towards a New Socialism, v ktorej predstavujú nesovietsky model kybernetickej post-kapitalistickej ekonomiky.


Komentáre
k článku: Otvorený list SMERu
(zo dňa 27.06.2006, autor článku: )

Komentár zo dňa: 23.09.2019 19:59:54
Autor: time machine (@)
Titulok: Re: P. S.
A žiadna katastrofa nenastala a svet sa nezrútil. Neviem ale čo by "aktivisti" vrieskali dnes, keď je Smer v koalícii nielen so slovenskými nacionalistami ale aj s maďarskými. Čo je asi svetový unikát, že sa tieto dve v minulosti znepriatelené nacionalistické strany dokázali dohodnúť na spolupráci v jednej koalícii.
A v súčasnosti si maďarská menšina vďaka koalícii s tými "hnusnými" nacionalistami vybojovala také práva aké nemala za žiadnej pravicovej vlády.

A keď sa pozerám na tie mená čo sa pod tento pamflet podpísali neviem sa dosmiať. Že Havranovi ktorý robí penťáckeho podžtašku, záleží na sociálnych právach a chce zabrániť návratu korupčnej pravicovej vlády? Ha, ha, ha, ha, ha, ha. Tomu peniaze od Penty nesmrdia, to nekúpim.
V ktorej krčme ste zháňali tie podpisy? Bol vôbec niekto pri vedomí keď to podpisoval?

Štefunko mi až dych vyrazil. Ten sa najskôr chcel vyškriabať po chrbte Smeru a keď mu to nevyšlo tak urobil úkrok vpravo. To je ďalší protikorupčný bojovník - ktorý na predražených štátnych zákazkách ojebával štát. No vážne kde ste zobrali túto ligu zásadových?
A Štefunkova obhajoba Kiskových daňových podvodov len ďalej ukazuje že pre Štefunka je štát len dojná krava.

Ale zase s odstupom času je dobre vidieť ako karieristi dokážu zneužiť akúkoľvek tému, aby si na tom vylepšili svoj kariérny rast.

Reakcia na komentár
"Re: P. S."

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.