hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

15. 11. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuBľakot a bes

Gabriela Rothmayerová

Premýšľam občas, akú šancu by dnes mal povedzme Pablo Picasso – obstáli by jeho obrazy v rebríčkoch sledovanosti? Sotva. A akú šancu by mal v rebríčkoch sledovanosti (keby ich bol niekto robil) vo svojom tvorivom čase? Obávam sa, že pomer by bol približne rovnaký. Pestré púťové obrázky, ,,čierne kroniky, ,,ružové romány“ a diskotékové odrhovačky budú mať asi vždy najviac záujemcov. Tak bolo za Picassa, a tak je aj dnes a bude po veky vekov. Otvorené komunikačné diaľnice, kde sa na desiatkach kanálov preháňajú ako vajce vajcu podobné bla-bla-bla formáty, majú svoje armády divákov a poslucháčov.

(16. 03. 2005)Linka na dnesStreetparty.sk

Na protivojnovej demonštrácii 15. februára 2003 sa podaktorí účastníci rozčuľovali, prečo sa v rámci nej koná streetparty a nie „pouličná oslava". Myslím, že na názve až tak nezáleží, aj keď angličtina poukazuje na fakt, že tento spôsob zábavy - ale aj politiky! - k nám prišiel z Veľkej Británie. Streetparty už tohto roku u nás oslávi štvrtý ročník a je to veru záležitosť bohumilá.


Komentáre
k článku: Otvorený list SMERu
(zo dňa 27.06.2006, autor článku: )

Komentár zo dňa: 14.03.2012 08:11:52
Autor: saclongchamp (linzhonghua6128@163.com)
Titulok:

<h2><a href="http://www.saclongchamp2012.com/">longchamp sac</a>,</h2>

Longchamp sac nel nostro negozio sac à main Longchamp presa. Le borse di tutto il mondo il nostro negozio sono rinomati per la loro alta qualità dei materiali. Sono eleganti, caldi e resistenti.

<h2><a href="http://www.saclongchamp2012.com/">longchamp</a>,</h2>

Longchamp et des lots de la marque comme un modèle, par voie de peu de temps après de ce retour progressif à intercontinentaux populaire.

<h2><a href="http://www.saclongchamp2012.com/">sac longchamp</a>,</h2>

Sac longchamp vous invite à découvrir une grande variété d'articles de luxe.Cette élégante sac longchamp pliage vous fera vous sentir plus de confiance et d'être un foyer dans la foule.


<h2><a href="http://www.saclongchamp2012.com/">sac longchamp pas cher</a>,</h2>

Si vous avez observé les armoires des femmes à la mode, vous rendrez compte sac longchamp pas cher 2012 de l’importance de sacs à capital à votre appearance de vie.


<h2><a href="http://www.saclongchamp2012.com/">sac longchamp pliage</a>,</h2>

Sac longchamps pliage est le compagnon quotidien de milliers de femmes et d'hommes. Un succès mondial.marque de sac de mode Longchamps pour sa haute qualité et un style élégant de gagner le soutien de nombreuses personnes.

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.