hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

02. 06. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuPlánujeme pokojný protest

Stop natizmu!

Iniciatíva STOP NATIZMU! by chcela reagovať na vlnu poplašných vyjadrení v médiách ohľadom protestov proti zasadnutiu Parlamentného zhromaždenia NATO v Bratislave.

(28. 05. 2004)Linka na dnesEjército Zapatista de Liberacion Nacional (EZLN)

...čiže Zapatova armáda národného oslobodenia. Keď v sedemdesiatych rokoch dorazili do Chiapas - najchudobnejšej oblasti Mexika - marxistickí aktivisti, sotva čakali, že nielenže neobrátia miestnych Indiánov na svoju vieru, ale že to dopadne akosi naopak... Zapatisti dali svoju existenciu svetu na známosť v roku 1994 povstaním, ktorým sa začala „prvá postmoderná revolúcia" - revolúcia, ktorá síce chce zmeniť svet, ale nesnaží sa pritom uchopiť moc. Do pozornosti treba odporúčať ešte skvostné zbierky vyhlásení EZLN a spisby Subcomandante Marcosa, hovorcu zapatistov. Viac o zapatistoch v kyberpriestore hovorí táto stránka.


Komentáre
k článku: Otvorený list SMERu
(zo dňa 27.06.2006, autor článku: )

Komentár zo dňa: 02.04.2008 19:45:07
Autor: (@)
Titulok: Re: Hranice slusnosti
neviem co za fobie o nejakej slusnosti stale prudia slovenskom-tieto recicky su nanic.takzvany slusny do nedavna vladly a to nemaly hanby za 24 hodin schvalit prelety ponad slov.na juhoslaviu.podobne kopi takz.reforiem s ktorych teraz obcania jasne vidia pre koho vlastne boly dobre-dochodkova ref. proti strane sns nic nemam verim ze sa im bude darit.ze konecne nastal cas aby vladla aj strana ktora brani slovakov,verim ze ich retorika ziska profesionalnu uroven,nebude skodit mensinam.a hlasi ktore stale klamlivo obvinuju a robia s tejto strany strasiaka navzdy utichnu.ak sa niekomu zda ze sme prilis nacionalny nech sa pridepozriet do inych krajin eu-potom sa mu otvoria oci.z vlastneho zivota v zahranici mozem prehlasit ze na slov.su neustale snahy sistematicky a vsetkymi sposobmi zatracovat narodne snahy.toto je strasny fakt na slov.

Reakcia na komentár
"Re: Hranice slusnosti"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.