hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

23. 07. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuMikloš–arogantná bezcharakternosť na pokračovanie

Jakub Topol

Minister financií a ekonomický vicepremiér v jednej osobe opäť raz ukázal svoju pravú tvár. Ivan Mikloš, lebo o ňom je reč, vydal vyhlásenie, ktoré ho usvedčuje z absolútnej bezcharakternosti. Účelové tvrdenia na jednej strane a účelové zamlčovanie pravdy na strane druhej sa stali bežnými nástrojmi Miklošovej komunikácie s verejnosťou. Jeho demagógia pritom nezaostáva za tou, ktorú používal Vladimír Mečiar a zďaleka nedosahuje „výkony“, ktoré podáva Robert Fico.

(05. 07. 2004)Linka na dnesSedmá generace

Mesačník českého Hnutí Duha. Časopis zachováva primeranú rovnováhu medzi praktickými, každodennými problémami a hlbšími teoretickými otázkami. Asi to najkvalitnejšie, čo sa v česko-slovenskom priestore v rámci environmentalizmu a sociálnej ekológie vydáva.


Komentáre
k článku: Otvorený list SMERu
(zo dňa 27.06.2006, autor článku: )

Komentár zo dňa: 02.04.2008 19:45:07
Autor: (@)
Titulok: Re: Hranice slusnosti
neviem co za fobie o nejakej slusnosti stale prudia slovenskom-tieto recicky su nanic.takzvany slusny do nedavna vladly a to nemaly hanby za 24 hodin schvalit prelety ponad slov.na juhoslaviu.podobne kopi takz.reforiem s ktorych teraz obcania jasne vidia pre koho vlastne boly dobre-dochodkova ref. proti strane sns nic nemam verim ze sa im bude darit.ze konecne nastal cas aby vladla aj strana ktora brani slovakov,verim ze ich retorika ziska profesionalnu uroven,nebude skodit mensinam.a hlasi ktore stale klamlivo obvinuju a robia s tejto strany strasiaka navzdy utichnu.ak sa niekomu zda ze sme prilis nacionalny nech sa pridepozriet do inych krajin eu-potom sa mu otvoria oci.z vlastneho zivota v zahranici mozem prehlasit ze na slov.su neustale snahy sistematicky a vsetkymi sposobmi zatracovat narodne snahy.toto je strasny fakt na slov.

Reakcia na komentár
"Re: Hranice slusnosti"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.