hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

16. 02. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuMilujem vás, pani knihovníčka

Kurt Vonnegut

Videl som, tak ako pravdepodobne väčšina z vás, Fahrenheit 9/11 Michaela Moora. Jeho názov je paródiou názvu veľkého sci-fi románu Raya Bradburyho, Fahrenheit 451. Táto teplota, 451° Fahrenheita, je mimochodom bodom, pri ktorom vzbĺkne papier, z ktorého sa knihy skladajú. Hrdinom Bradburyho románu je obecný zamestnanec, ktorého prácou je páliť knihy.

(20. 08. 2004)Linka na dnesMladí sociálni demokrati

Na to, že pôvodné materské strany MSD sa ponevierajú na okraji mediálneho záujmu, ďaleko od pribuchnutých vrát parlamentu, je mladá umiernená ľavica pozoruhodne optimistická a činorodá. Že sa pritom zároveň opatrnícky pridŕža chvosta západného sociálnodemokratického dinosaura je fakt; ale čo robí, nerobí zle.


Komentáre
k článku: Vládny boj proti extrémizmu predstavuje spoločenskú hrozbu
(zo dňa 17.01.2006, autor článku: Priama akcia)

Komentár zo dňa: 14.05.2006 15:27:34
Autor: Hunt3R (@)
Titulok: Good clanok, konecne sa niekto ozval ...
Slovensko ... na slovensku si vlastne robi kazdy co chce ... a policia ktora by tomu mala zabranit radsej nahana punkerov a antifasistov. Prial by som kazdemu "fizlovi" ktory strpcuje zivot punkerom a spol len pre to ze si sedia v parku na lavicke a piju lacne vino aby ich zmlatila banda neonacistov s bejzbalkami a boxermi. Mozno vtedy by im konecne doslo ze nemaju nahanat punkerov ale fasov. Neverim tomu ze by nejaky punker alebo antifasista napadol niekoho ak by k tomu nebol donuteny. Za vsetko si mozu fasisti samy, nechapem ako mozu oslavovat Hitlera ako najvacsieho boha. Fasista je najvacsi "frajer" ked ma zasebou 10 jemu podobnych a mlatia tehotnu ciganku. Toto je bohuzial na dennom poriadku vsade na slovensku. Hnutia ako ANTIFA proti tomuto bojuju a nasa chora vlada ich chce za to postavit pred sud !!! Neviem preco mam taky pocit ze o par rokov budeme svedkami masoveho utlacania so strany neonacistov. Preto vravim :
RADSEJ BUDEM PIT,
AKO SA MAM BIT,
A VSETKYM FASISTOM,
UKAZEM RIT !!!

Reakcia na komentár
"Good clanok, konecne sa niekto ozval ..."

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.