hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

06. 06. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuZločiny pod maskou demokracie - ďalšie premietania

Amnesty International/Priatelia Zeme

Organizácia Amnesty International spolu s Priateľmi Zeme vás pri príležitosti summitu prezidentov Busha a Putina pozýva na prezentáciu filmových dokumentov o porušovaní ľudských, sociálnych a environmentálnych práv zo strany USA a Ruska. Filmové pásmo sa bude týkať najmä problémov obchádzania medzinárodného práva a porušovania ľudských práv v rámci vojny v Iraku a v Čečensku. Sprevádzať ho bude výstava o negatívach obchodu so zbraňami, keďže USA a Rusko patria medzi ich najväčších exportérov.

(08. 02. 2005)Linka na dnesAmnesty International Slovensko

Najznámejšia organizácia ochrancov ľudských práv je dobrým príkladom toho, že keď ide o správnu vec, netreba sa báť začínať aj z ničoho. Myšlienka na čosi ako Amnesty skrsla v mozgu jej zakladateľa na základe jednej drobnej novinovej správy; dnes je celosvetovou organizáciou s tisícami členov. AI nestranne bije do každého štátu, ktorý nespravodlivo väzní, mučí, zabíja alebo inak ubližuje vlastným občanom. Preto ju nemá v láske žiadny režim... a preto sa na ňu odvolávajú všetci, ktorým ležia viac na srdci ľudia, ako režimy.


Komentáre
k článku: ProtestFest 2oo5 v Brně
(zo dňa 21.04.2005, autor článku: )

Komentár zo dňa: 16.05.2011 16:07:41
Autor: linrey (jroewiy@gmail.com)
Titulok: http://www.vb2c.com
http://www.dedhardy.com/ Ed Hardy Australia;http://www.embtshoes.com/ mbt shoes clearance;http://www.woodenbeadshop.com/ prayer beads;http://www.mbttshoes.com/ mbt zapatos;http://www.mbtvshoes.com/ mbt shoes clearance;http://www.vibramfivefingern.com/ five fingers shoes;http://www.clouboutinsales.com/ christian louboutin sale;http://www.vibramfivefingerz.com/ five finger shoes;http://www.louboutinsshoes.com/ louboutin sale;http://www.brandjeansonline.com/ true religion outlet;http://www.lagunabeachjeansonline.com/ Laguna Beach Jeans;http://www.lagunabeachjeanssales.com/ Laguna Beach Jeans;http://www.brandjeanssales.com/ true religion jeans on sale;http://www.flatironsales.com/ flat iron;http://www.chanel-coach.com/ coach purses;http://www.monclerjacketus.com/ Moncler Jackets;http://www.slendertoneabbelts.com/ ab belt;http://www.tiffanyandcos.com/ tiffany and co;http://www.jersey-sport.com/ discount jerseys sale;http://www.tide-blog.com/ ed hardy;http://www.vb2c.com/ wholesale Jordan shoes;http://www.trades-blog.com/ ugg boots;http://www.shops-blog.com/ coach handbags;http://www.chanel-gucci.com/ chanel handbags

Reakcia na komentár
"http://www.vb2c.com"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.