hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

01. 06. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuFahrenheit 9/11: Neobyčejně významný historický počin

John Berger

Fahrenheit 9/11 má neuvěřitelně velký význam. Není to ani tak film jako událost. Většina komentátorů se ho snaží shodit, přestože promluvil výmluvně k milionům lidí na celém světě. Za prvních šest týdnů promítání vydělal jen v USA více než 100 milionů dolarů. Tento film jako politický čin se zřejmě stal historickým mezníkem. Máme-li to pochopit, musíme mít určitou perspektivu budoucnosti. Pokud žijeme jen z nejnovějších zpráv, což dělá většina komentátorů, omezuje to naši perspektivu.

(24. 08. 2004)Linka na dnesEgon Matzner

Nedávno predčasne zosnulý profesor Matzner (manžel bývalej rakúskej veľvyslankyne na Slovensku) sa vo svojej práci zaoberal dôsledkami monopolárneho svetového poriadku, globalizáciou kapitálových trhov a privatizáciou. Bol jedným z mála predstaviteľov „oficiálnej ľavice", ktorí nepodľahli presvedčeniu, že vyhrať sa dá len opustením princípov.


Komentáre
k článku: Diabolský vynález eurokomisára Bolkesteina
(zo dňa 08.03.2005, autor článku: Steve McGiffen)

Komentár zo dňa: 17.03.2005 10:11:03
Autor: 1st Rider of Apocalypse (perseus@azet.sk)
Titulok: Niet sa čo diviť!
Všetci tí "Steinovia" "Sternovia" a podobní patria k chazarskej chamradi, ktorá chce ovládnuť svet a nastoliť New World Order - svetovú totalitnú diktatúru. Kto sú chazari? Sú to tzv. aškenázijskí Židia, aziatský kmeň, ktorý sa usadil začiatkom prvého tisícročia n.l. pri Kyjevskej Rusi a drancoval ju. Ich chán prevzal talmudské monoteistické náboženstvo. Sú charakteristickí tým, že používajú jazyk jiddiš, z ktorého sa odvodil i názov Žid (Jew, Jude). Sami o sebe tvrdia, že sú potomkami biblického kráľa Dávida a že sú Bohom vyvoleným národom. Je to však obyčajná LOŽ!!! Staré národy (Egypťania, Gréci) nepoužívali na označenie kmeňa (kmeňov) z ktorého pochádzal kráľ Dávid pojem ŽID!!! Vždy hovorili o Hebrejoch alebo Izraelitoch, Egypťania ešte o Hyksosoch (tí ovládli na čas Horný Egypt ale boli porazení faraónom Ahmosesom). (Je náhoda, že ich vodca sa v biblii objavuje pod menom Moses (Mojžiš?) a že biblia hovorí o "porážke" faraónových vojsk pri prechode cez more?) Izraeliti boli ale známi tým, že používali úplne odlišný jazyk ako JIDDIŠ (hebrejčinu alebo aramejčinu). Okrem toho, keďže chazari hovoria o svojej "vyvolenosti" a Talmud ich učí, že ostatné národy sú gojovia (hovädá - otroci), sú ešte väčšími rasistami, než vykrikujú o Hitlerovi!!! Vykrikujú o holokauste - ale koľko životov stálo ich bačovanie po "víťazstve" VOSR v Rusku, na ktorú dostali peniaze od svojich súkmeňovcov Rockefellera a ďalších? Veď Uľjanov, Trockij a ďalší boli všetko aškenázijci!!! A koľko ľudí skončilo v ICH Gulagoch??? DOKEDY sa bude prekrúcať história podľa diktátu tejto CHAMRADE???

Reakcia na komentár
"Niet sa čo diviť!"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.