hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

18. 10. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuVyhlásenie Ľuba Romana je nemorálne

Ľudia proti rasizmu

Občianske združenie Ľudia proti rasizmu ostro kritizuje vyhlásenia bratislavského župana Ľuba Romana v súvislosti s vraždou študenta Daniela Tupého na Tyršovom nábreží.

(11. 11. 2005)Linka na dnesSedmá generace

Mesačník českého Hnutí Duha. Časopis zachováva primeranú rovnováhu medzi praktickými, každodennými problémami a hlbšími teoretickými otázkami. Asi to najkvalitnejšie, čo sa v česko-slovenskom priestore v rámci environmentalizmu a sociálnej ekológie vydáva.


Komentáre
k článku: Diabolský vynález eurokomisára Bolkesteina
(zo dňa 08.03.2005, autor článku: Steve McGiffen)

Komentár zo dňa: 17.03.2005 10:11:03
Autor: 1st Rider of Apocalypse (perseus@azet.sk)
Titulok: Niet sa čo diviť!
Všetci tí "Steinovia" "Sternovia" a podobní patria k chazarskej chamradi, ktorá chce ovládnuť svet a nastoliť New World Order - svetovú totalitnú diktatúru. Kto sú chazari? Sú to tzv. aškenázijskí Židia, aziatský kmeň, ktorý sa usadil začiatkom prvého tisícročia n.l. pri Kyjevskej Rusi a drancoval ju. Ich chán prevzal talmudské monoteistické náboženstvo. Sú charakteristickí tým, že používajú jazyk jiddiš, z ktorého sa odvodil i názov Žid (Jew, Jude). Sami o sebe tvrdia, že sú potomkami biblického kráľa Dávida a že sú Bohom vyvoleným národom. Je to však obyčajná LOŽ!!! Staré národy (Egypťania, Gréci) nepoužívali na označenie kmeňa (kmeňov) z ktorého pochádzal kráľ Dávid pojem ŽID!!! Vždy hovorili o Hebrejoch alebo Izraelitoch, Egypťania ešte o Hyksosoch (tí ovládli na čas Horný Egypt ale boli porazení faraónom Ahmosesom). (Je náhoda, že ich vodca sa v biblii objavuje pod menom Moses (Mojžiš?) a že biblia hovorí o "porážke" faraónových vojsk pri prechode cez more?) Izraeliti boli ale známi tým, že používali úplne odlišný jazyk ako JIDDIŠ (hebrejčinu alebo aramejčinu). Okrem toho, keďže chazari hovoria o svojej "vyvolenosti" a Talmud ich učí, že ostatné národy sú gojovia (hovädá - otroci), sú ešte väčšími rasistami, než vykrikujú o Hitlerovi!!! Vykrikujú o holokauste - ale koľko životov stálo ich bačovanie po "víťazstve" VOSR v Rusku, na ktorú dostali peniaze od svojich súkmeňovcov Rockefellera a ďalších? Veď Uľjanov, Trockij a ďalší boli všetko aškenázijci!!! A koľko ľudí skončilo v ICH Gulagoch??? DOKEDY sa bude prekrúcať história podľa diktátu tejto CHAMRADE???

Reakcia na komentár
"Niet sa čo diviť!"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.