hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

10. 07. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuTrifolium Kukani
(Ďatelina Kukanova)

Pavol Fabian

Tak náš minister zahraničných vecí sa rozhodol kandidovať na post prezidenta Slovenskej republiky. A aby sa to všetci ľudia včas dozvedeli, začal v predstihu aj kampaň. Bilboardy s jeho podpisom nám želajú popri cestách veselé Vianoce a úspešný Nový rok. Netuším ako sa Kukan podpisuje na medzinárodné zmluvy a dokumenty, ale na bilboarde k svojmu menu pripojil aj zelenú ďatelinku.

(09. 01. 2004)Linka na dnesBlog Eduarda Chmelára

Internetový zápisník nášho najznámejšieho ľavicového novinára. Jeho príspevky tu asi nájdete najčastejšie zo všetkých médií. Pre tých, ktorí hádam Chmelára ešte nepoznajú - nájdete tu výborne napísané články veľmi podobnej krvnej skupiny, ako na tejto stránke - ľavica, environmentalizmus, demokracia, občianske práva... Nenechajte si ujsť.


Komentáre
k článku: Zmluva o výhrade svedomia porušuje Ústavu SR
(zo dňa 18.02.2005, autor článku: Možnosť voľby)

Komentár zo dňa: 04.05.2011 04:21:27
Autor: aere (ffyxkq@yahoo.com)
Titulok: Re: f

In an official post on [url=http://www.cheap-rift-gold.com]rift gold[/url] the World of Warcraft forums,[url=http://www.cheap-rift-gold.com/rift_buy_powerleveing.aspx]rift power leveling[/url] players are [url=http://www.uweddingdresses.net/Junior-Bridesmaid-New-Arrivals-227-a-1-b-1/]New Arrivals Junior Bridesmaid[/url] warned that [url=http://www.power-leveling-wow.org]buy wow power leveling[/url] Deathwing will [url=http://www.bride-dresses.org/Plus-Size-a-5-b-2]Plus Size Mother of the Bride Dresses[/url] not be a [url=http://www.wlkgold.net]buy wow gold[/url] distant,[url=http://www.wotlk-powerleveling.com]wow power leveling[/url] instanced adversary,[url=http://www.wotlkgolds.com]buy wow gold[/url] but will rather be one that is [url=http://www.wotlkgolds.com]cheap wow gold[/url] actively seeking to destroy the inhabitants of Azeroth.[url=http://www.bride-dresses.org/Classic-Dresses-a-6-b-4/]Classic Dresses[/url] Deathwing will [url=http://www.uweddingdresses.net/Mother-of-the-Bride-Wear-Classic-239-a-1-b-1/]Classic Mother of the Bride Wear[/url] randomly choose areas [url=http://www.uweddingdresses.net/Special-Occasions-Cocktail-252-a-1-b-1/]Cocktail Wear[/url] of Azeroth on which to vent his [url=http://www.wotlk-power-leveling.com]buy wow power leveling[/url] fury and will keep doing so until his [url=http://www.bride-dresses.org/Celebrity-Dresses-a-6-b-5/]Celebrity Dresses[/url] 'reign of terror is [url=http://www.bride-dresses.org/Cocktail-Dresses-a-6-b-6/]Cocktail Dresses[/url] brought to an end'

Reakcia na komentár
"Re: f"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.