hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

14. 07. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuNeonacisti útočili na východe Slovenska

Priama akcia

V noci z 1. na 2. septembra 2006 sa stalo Humenné nevyhovujúcim miestom pre všetkých ľudí, ktorí sa svojím štýlom obliekania, účesom, či hudobným cítením nejakým spôsobom odlišujú. Do piatkovej noci sa mohlo zdať, že je všetko v našom meste v poriadku. Napríklad o nejakých násilnostiach s fašistickým motívom by vás možno ani nenapadlo premýšľať. A predsa...

(06. 09. 2006)Linka na dnesStreetparty.sk

Na protivojnovej demonštrácii 15. februára 2003 sa podaktorí účastníci rozčuľovali, prečo sa v rámci nej koná streetparty a nie „pouličná oslava". Myslím, že na názve až tak nezáleží, aj keď angličtina poukazuje na fakt, že tento spôsob zábavy - ale aj politiky! - k nám prišiel z Veľkej Británie. Streetparty už tohto roku u nás oslávi štvrtý ročník a je to veru záležitosť bohumilá.


Komentáre
k článku: Zmluva o výhrade svedomia porušuje Ústavu SR
(zo dňa 18.02.2005, autor článku: Možnosť voľby)

Komentár zo dňa: 17.12.2006 18:34:14
Autor: ninik (@)
Titulok: komentar
aspon na nieco bol totac dobry - drzal tichto katolickych inkvizitorov na uzde. su proti interupciam ? tak nech rozpredaju svoje obrovske majetky a staraju sa potom o tie deti, ktore by prisli do nezabezpecenej rodiny, alebo by sa narodili 15 rocnemu dietatu. pred nemocnicou vo zvolene jedneho dna stal hlucik starych katolikov s ocividne vymytymi mozgami ( z kostola ) a mavali transparentmi proti interupciam. povacsine to boli stari ludia a muzi-uz nebudu v zivote rodit alebo vychovavat deti, tak nech cusia, nie je to ich vec. som zhrozena ze na nabozenstve v skolach detom premietaju filmy, kde su detailne zabery interupcie , s komentarom dakeho knaza . co ten o tom vie , ked je v celibate. chceli deti znechutit a vymyt im mozgy, to je ich politika. a co ma vlastne cirkev robit vo vlade ? stredovek uz dost davno skoncil. lekar ktory sa riadi vyhradou svedomia by mal prist o licenciu.takisto by som tituly pobrala aj palkovi, lipsicovi a hrusovskemu, lebo nie je mozne studovat take odbory ake vystudovali oni a amt vymyty mozog. ked pocujem aka je kat.cirkev dobrosrdecna, len sa pousmejem, ved viem o carodejnickych procesoch a upalovaniach, kriziackych vypravach atd. na ich mieste by som zaliezla do diery a cusala. P.S : kritizuju knihy ktore v zivote necitali ( davinciho kod, harry potter )

Reakcia na komentár
"komentar"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.