hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

12. 12. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuTak, a je tu zase toho sedumnáctýho...

Petr Kužvart

Výročí 17. listopadu je tu. Již čtrnácté. Různí politikové a také novinoví úvodníkáři zase trousí duchaplná moudra, povětšině zřetelně konformní k nynějšímu establishmentu. Anebo tolerovanou měrou nekonformní, což je skoro totéž, ale má to tu velkou výhodu, že se to prodává podstatně lépe než holý servilní, nezakrytě konformní vlezdoprdelismus.

(18. 11. 2003)Linka na dnesStreetparty.sk

Na protivojnovej demonštrácii 15. februára 2003 sa podaktorí účastníci rozčuľovali, prečo sa v rámci nej koná streetparty a nie „pouličná oslava". Myslím, že na názve až tak nezáleží, aj keď angličtina poukazuje na fakt, že tento spôsob zábavy - ale aj politiky! - k nám prišiel z Veľkej Británie. Streetparty už tohto roku u nás oslávi štvrtý ročník a je to veru záležitosť bohumilá.


Komentáre
k článku: Zmluva o výhrade svedomia porušuje Ústavu SR
(zo dňa 18.02.2005, autor článku: Možnosť voľby)

Komentár zo dňa: 06.02.2006 18:41:11
Autor: stif (@)
Titulok: Stacilo pani
Je to ale hovadina vsetko co sa na ludoch v mene niekoho pacha. Aj tato zmluva a vsetky zakony by mali sluzit ludom a vysledok?! Vsetko sa obracia proti normalnym smrtelnikom. Ved v prave sa nevyznaju uz ani pravnici v zakonoch zakonodarcovia a td. Co sa na tom svete uz v mene niekoho porobilo... A vzdy na to doplatili normalni smrtelnici.Pani z KDH uz zacnite aj nieco realne pre ludi robit, aby sa im lepsie zilo. Dajte si radsej zaväzok, ze na ulici nebude ani jeden bezdomovec a lepsie urobite. Pachajte skutky dobra pre blaho ludi a nie pre svoje farizejstvo. Som proti takymto zmluvam. A preco prave s Vatikanom? Ja som pravoslavny pani z KDH. A z vlady uz ste mali davno odist! Ste tak konzervativni, ze to nema v dnesnom modernom svete obdobu.
S panom bohom mrs. Hrusovsky a spol.

Reakcia na komentár
"Stacilo pani"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.