hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

22. 07. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuVýstava prác rómskych detí

Vo štvrtok 31.3. 2005 sa v Starom divadle v Nitre konala vernisáž výtvarných prác rómskych detí pod názvom Šperky, ozdoby a bytové doplnky. Práce vznikali vo výtvarnej dielni ktorá už druhý rok existuje v rámci podpory programu Rozvoja rómskych komunít mimovládnej organizácie Centrum komunitného organizovania.

(07. 04. 2005)Linka na dnesAllin Cottrell

Profesor Allin Cottrell je šéfom Ekonomickej fakulty americkej Wake Forest University. Je jedným z mála ekonómov, ktorí sa vážne zaoberajú rozpracovávaním marxovskej tradície v modernom svete. Pozor, je to seriózny výskum, nemá nič spoločné s niekdajším „vedeckým komunizmom" reálnosocialistických scholastikov. Spolu s W. Paulom Cockshottom napísal knihu Towards a New Socialism, v ktorej predstavujú nesovietsky model kybernetickej post-kapitalistickej ekonomiky.


Komentáre
k článku: Cigaretou za záchranu života
(zo dňa 05.09.2004, autor článku: Miroslav Tížik)

Komentár zo dňa: 29.01.2008 12:04:57
Autor: Racova (racova@ezet.sk)
Titulok: Re: CINGELOVA MA NAUČILA VÁŽIŤ SI KADÉHO
Mala som 83 rokov,keď som sa stala členom ochotnického divadieka Moldavan ,ktoré divadielko viedla a režirovala no aj sponzorovala Zuzka Cingeľová. Bola som aj na námesti v Košiciach,na mitingu Kde sa začala podpisova akcia za odvolanie Dzurindu a jeho kabynetu.Vystupovala som ako člen divadielka Moldavan.Boli smeako jedna veľka rodina .Teraz som strašne rada,keď ma navštivi Zuzka.Ja k nej idem iba vtedy,keď ma pozve.Je stale unej veľa ľudí do dneska.Ale jej život sa zmenil.Teraz robí to isté,akorobila predtým.Ale už to nie je divadlo.Je prenasledovaná.No mi členovia divadielka MOLDAVAN čakáme na to,kedy budeme znova sa všetci u Zuzky Cingeľovej ako dávno všetci sa stretávať.Vela sa smiať a mať sa mavzajom rád.Tak,ako nás to učila a učí naša Zuzka Cingeľová.
Mám veľa rokov ,ale zuzka mi stále tvrdí,že sa dožijem aj ja.
Rada by som sa spýtala od pánov, dokedy nebudú chcieť vidieť pravdu.Dokedy nás chcu takto trestať? Chceme naspeť našu Zuzku,neberte nán ju.Prestante ju prenasledovať!!!!!!!!!!

RACOVÁ

Reakcia na komentár
"Re: CINGELOVA MA NAUČILA VÁŽIŤ SI KADÉHO"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.