hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

03. 06. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Strana zelených s r. o. ?

Pavol Fabian

O tom, čo sa udialo v českej strane zelených, dostatok informácií nemám. Jej prekvapujúci vzostup a následná ochota vstúpiť do pravicovej(!) koalície len všeličo naznačuje. Dianie v slovenskej Strane zelených je však jasnejšie. Práve preto sa cítim všelijako, keď čítam volebné slogany Slobodného fóra, na ktorého kandidátke členovia Strany zelených vstupujú do volieb: Slušný život tu a teraz, alebo Nastal čas na zmenu...

(15. 06. 2006)



Linka na dnes



Dollars & Sense

Vynikajúci družstevne vlastnený mesačník, ktorý zrozumiteľným spôsobom - pravda, v angličtine - predstavuje ľavicový pohľad na ekonomické otázky.


Komentáre
k článku: Osamělý bojovník František Kriegel
(zo dňa 24.08.2004, autor článku: Leoš Kyša)

Komentár zo dňa: 04.04.2020 11:04:30
Autor: (@)
Titulok:
Louboutin http://www.redbottoms-louboutin.us/
Giuseppe Zanotti Sale http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Burberry Handbags http://www.burberryshirt.us/
Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.org/
Salomon Shoes http://www.salomon-shoes.ca/
NFL Jerseys http://www.officialnflshop.us.org/
Ed Hardy Shoes http://www.edhardy-clothing.us/
Christian Louboutin Heels http://www.christianlouboutinboots.us/
Fila Dress http://www.filatrainers.co.uk/
Hydro Flask Water Bottle http://www.hydroflask.us/
Skechers http://www.skechersshoescanada.ca/
Bottega Veneta Handbags http://www.bottegaveneta-bags.us/
Fila Trainers http://www.filatrainers.org.uk/
Vibram Boots http://www.vibram-shoes.us.org/
Salomon Hiking Boots http://www.salomonboots.us/
Cheap NFL Jerseys http://www.nfljerseysforsale.us.org/
Ultra Boost 3.0 http://www.adidasultraboost.us/
Fitflops Clearance http://www.fitflopshoes.org.uk/
Fila Clothing http://www.filadisruptor3.us/
Cheap NHL Jerseys http://www.nhljerseys.ca/
Fitflop Boots http://www.fitflopshoessale.us/
Juicy Couture Hoodie http://www.juicycouture.org.uk/
Ecco http://www.eccoboots.us/
Asics Trainers http://www.asics-trainers.org.uk/
Vibram http://www.vibrams.us/
Brooks Running Shoes http://www.brooksrunningshoes.us.org/
Kate Spade http://www.kate-spadebags.us/
Air Max http://www.airmaxshoes.us/
NFL Shop http://www.nfljerseysshop.us.org/
Pandora http://www.pandora-rings.ca/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven-kanken.us/
Goyard Tote http://www.goyardwallet.us/
NFL Jerseys http://www.nfljerseysshop.ca/
Ralph Lauren Shirt http://www.ralphlaurenshirt.co.uk/
Golden Goose Shoes http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
Birkenstock Canada http://www.birkenstockcanada.ca/
Kate Spade Purses http://www.katespadehandbags.ca/
Juicy Couture Outlet http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Bape Hoodie Online http://www.bapehoodieonline.us/
Fjallraven Canada http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Vibram http://www.vibram-shoes.us.com/
Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutinoutletshoes.us/
Jordans Shoes http://www.newjordansshoes.us/
MLB Shop http://www.mlb-jerseys.us.org/
Stussy Sale http://www.stussy.us.org/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezyonline.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.louboutinshoes.us.org/
Jimmy Choo Sandals http://www.jimmy-choo.us.com/
Salvatore Ferragamo Belt http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.us.com/
Louboutin Shoes http://www.louboutin-shoes.us/
Suicoke Sale http://www.suicoke.co.uk/
Yeezy Supply http://www.yeezyboost350-v2.us/
NHL Shop http://www.nhl-jerseys.us.org/
Salvatore Ferragamo Belt http://www.salvatoreferragamoshoes.us/
NBA Shop http://www.raptorsjersey.ca/
Vibram 5 Fingers http://www.vibramfivefingershoes.us/
Wholesale NHL Jerseys http://www.nhljerseysshop.us.org/
Fjallraven Kanken http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Wireless Beats http://www.wirelessbeats.us.com/
Burberry Outlet http://www.burberryscarf.us/
Champion Shoes http://www.championhoodie.us.org/
Ecco Shoes For Women http://www.eccosandals.us.com/
Birkenstock Outlet http://www.birkenstocksandals.us.org/
Supreme T Shirt http://www.supremeshirt.us.org/
Adidas Yeezy http://www.yeezy750.us/
Mont Blanc Ballpoint Pen http://www.montblancs.co.uk/
Miu Miu Bags http://www.miumius.us/
Hydro Flask Sale http://www.hydroflasks.us.com/
Asics Running Shoes http://www.asicsrunningshoes.org.uk/
Coach Handbags http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Brooks Outlet http://www.brooksshoesoutlet.us/
Fila Canada http://www.filashoes.ca/
Ed Hardy http://www.edhardyshirt.us/
Golden Goose http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
Suicoke Sale http://www.suicoke.us.org/
Steve Madden http://www.stevemadden.us.com/
Nike Shoes http://www.nike-shoes.us/
Fred Perry Polo http://www.fredperryshirt.us/
Wholesale NHL Jerseys http://www.nhljerseyswholesale.us.org/
Ecco Shoes Outlet http://www.eccoshoessale.us/
Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutinshoesoutlet.us/
Kate Spade http://www.katespadepurse.us/
Jordan 11 http://www.jordanretro11spacejam.us/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstocksandalssale.co.uk/
Coach Tote http://www.coachhandbags.us/
Valentino http://www.valentinocanada.ca/
Coach Backpack http://www.coachhandbagsoutlet.us/
Cartier Love Bracelet http://www.cartierring.us/
Adidas Store http://www.adidas-shoes.ca/
Ralph Lauren http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Jordan Shoes http://www.jordan-11.us.org/
Suicoke Slides http://www.suicokes.us/
Toms Boots http://www.toms-boots.us/
Jordan 11 Shoes http://www.jordan11shoes.us/
Mizuno Outlet http://www.mizunoshoesoutlet.us/
NBA Store http://www.nbajerseysshop.us.org/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutin.us.com/
Asics Gel Nimbus http://www.asicsrunningshoesoutlet.us/
Fendi Belt http://www.fendiclothing.us/
Woolrich http://www.woolrichjackets.us/
Bape Hoodie http://www.bape-shirt.us/
Yeezy http://www.yeezyadidas.us.org/
Asics Shoes http://www.asicswrestlingshoes.us/
Wholesale NBA Jerseys http://www.nbajerseysstore.us.org/
Kate Spade Handbags http://www.katespade-bags.co.uk/
Vans http://www.vansslipon.us.com/
Louboutin http://www.louboutin-redbottoms.us/
Fjallraven Canada http://www.fjallraven-kanken.ca/
Jimmy Choo Heels http://www.jimmychoo-heels.us/
Vans http://www.vanscanada.ca/
Goyard Tote http://www.goyardbags.us.org/
Yeezy http://www.yeezyadidascanada.ca/
Mizuno Shoes http://www.mizunooutlet.us/
Goyard http://www.goyardbags.ca/
Adidas Yeezy http://www.yeezy350.us/
MLB Store http://www.mlbjerseysstore.ca/
Supreme Shirt http://www.supremetshirt.us/
Basketball Jerseys http://www.basketballjerseys.us.org/
Vibram Five Fingers http://www.vibram-shoes.us/
Yeezy 750 http://www.yeezy950.us/
Brooks Beast http://www.brooks-shoes.us.com/
Off White Clothing http://www.offwhitetshirt.us/
Champion T Shirt http://www.championshirt.us/
Tommy Hilfiger Jacket http://www.tommyhilfigerjacket.us/
Official NFL Jersey http://www.nfljerseysstore.us.org/
NFL Jerseys http://www.nfljerseyscheap.us.org/
Cheap MLB Jerseys http://www.mlb-shop.us.com/
Jordan Shoes http://www.jordanbasketballshoes.us/
Red Bottom Shoes http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Ecco Mens Shoes http://www.eccosneakers.us/
Brooks http://www.brooksrunningshoes.us/
Burberry Belt http://www.burberryshirt.org.uk/
Jordan 1 http://www.jordan-11.ca/
Kate Spade Canada http://www.katespadecanada.ca/
Juicy Couture Handbags http://www.juicycouture-tracksuit.us/
Bape Hoodie http://www.bapehoodie.us.org/
Adidas Nmd http://www.adidasshoes.us.com/
Under Armour http://www.underarmour.us.org/
Ecco Canada http://www.ecco-boots.ca/
NBA Store http://www.nbajerseysstore.ca/
Louboutin Heels http://www.christianlouboutintrainers.co.uk/
NBA Shop http://www.nbajerseysstorecanada.ca/
Saucony Shoes http://www.sauconys.us/
Bape Shirt http://www.bapeshirt.us.org/
Karen Millen Outlet http://www.karen-millen.us.org/
MLB Store http://www.mlbjerseysshop.us.org/
Skechers Sandals http://www.skechersbootsoutlet.us/
Steve Madden http://www.stevemadden.us.org/
Fenty Puma Slides http://www.puma-shoes.us/
Cheap NFL Jerseys http://www.nfljerseyswholesale.us.org/
Cheap NBA Jerseys http://www.nbabasketballjerseys.us.com/
Adidas Gazelle http://www.adidassuperstar.us/
Louboutin Shoes http://www.christianlouboutin.us.org/
Miu Miu Handbags http://www.miumiuhandbags.us/
Champion T Shirt http://www.championclothing.org.uk/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.