hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

20. 10. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Neistý vojak

Joseph Grim Feinberg

Ľudoprázdnou ulicou v Iraku kráčal vojak. Závan vetra z ničoho nič zodvihol oblak prachu a vojak zrazu nič nevidel. Znervóznel, uvažujúc nad tým, či ten oblak prachu nebol dielom teroristov. Uchopil pevne svoju zbraň a začal ňou mieriť napravo-naľavo. Prst na spúšti sa mu triasol. Keď prach opäť zosadol, zbadal vojak sedieť na kraji cesty premýšľajúceho muža.

(27. 01. 2005)



Linka na dnes



Sociálně demokratická mládež

Pozor, nemýliť si s Mladými sociálnymi demokratmi (ČR), "oficiálnym" združením ČSSD. Nedávno vzniknutá mládežnícka organizácia je, nakoľko možno postrehnúť z jej stránky, viac naľavo, než jej staršia sestra. Ale ťažko povedať - ak niekoho zaujme, treba sa pýtať priamo u zdroja.


Komentáre
k článku: Oligarchovia alebo ako sa z panny stala fľandra
(zo dňa 20.08.2004, autor článku: Uri Avnery)

Komentár zo dňa: 22.05.2020 08:59:49
Autor: (@)
Titulok:
Vans Canada http://www.vansshoes.ca/
Bape Jacket http://www.bapehoodieonline.us/
Pandora Disney Charms http://www.jewelry-pandora.us.com/
Brooks Running Shoes http://www.brooksshoesoutlet.us/
Birkenstock Canada http://www.birkenstock-shoes.ca/
Ugg Boots http://www.uggs-forwomen.us/
Fjallraven Backpack http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Jordan 11 Shoes http://www.jordanshoes.us.org/
Adidas Yeezy http://www.yeezyonline.us/
Mcm Purse http://www.mcmhandbags.us.com/
Mont Blanc Fountain Pen http://www.montblancs.ca/
Christian Louboutin http://www.louboutinshoes.us.org/
Christian Louboutin Shoes http://www.louboutinredbottomsshoes.us/
Ugg Slippers http://www.uggsbootsforwomen.us.com/
Hydro Flask Stickers http://www.hydroflask.us/
Fjallraven Kanken http://www.fjallraven-canada.ca/
Skechers Go Walk http://www.skechers-shoes.us.org/
Kate Spade Keds http://www.keds.us.com/
Asics http://www.asics-shoes.ca/
G Star Jacket http://www.gstarclothing.us/
Louboutin http://www.christianlouboutin.us.com/
Balenciaga Shoes http://www.balenciagasneakers.us.org/
Ed Hardy Clothing http://www.edhardy-clothing.us/
Armani Shoes http://www.armanishoes.us/
Skechers Boots http://www.skechersbootsoutlet.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.redbottoms.ca/
Golden Goose http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
Nike Shoes http://www.air-max.us.org/
Ferragamo http://www.salvatore-ferragamo.org.uk/
Golden Goose http://www.goldengoosesale.us.com/
Powerbeats Pro http://www.beatsheadphones.ca/
North Face Jacket http://www.northface.us.org/
Aldo Shoes http://www.aldoshoesoutlet.us/
Toms Slippers http://www.toms-boots.us/
Cartier http://www.cartierring.us/
Keds Boots http://www.keds.us.com/
Off White Shoes http://www.offwhiteshoes.ca/
Vibram Boots http://www.vibram-shoes.us.com/
Adidas Nmds http://www.nmdshoes.us.com/
Skechers Sneakers http://www.skechers.us.org/
Hogan Shoes Womens http://www.hoganshoes.ca/
Fila Disruptor 2 http://www.filashoes.ca/
Nike Shoes http://www.nikehuarache.ca/
Pandora Charms http://www.pandorajewelryca.ca/
Coach Outlet Canada http://www.coach-bags.ca/
Adidas Canada http://www.adidasyeezyshoes.ca/
Ecco Shoes Canada http://www.ecco-boots.ca/
Le Coq Sportif Sneakers http://www.lecoq-sportif.us/
Saucony Outlet http://www.sauconys.us/
Coach Backpack http://www.coachhandbags.us.com/
Birkenstock Sale http://www.birkenstock-canada.ca/
Ecco Canada http://www.eccoboots.ca/
Brooks Running Shoes http://www.brooks-shoes.us.com/
Adidas Canada http://www.adidasultraboost.ca/
Fjallraven Kanken Mini http://www.fjallravenkankenbackpack.us.com/
Jimmy Choo Shoes http://www.jimmychoo-heels.us/
Bape Hoodie http://www.bape-shirt.us/
Jimmy Choo Shoes http://www.jimmychoo.us.org/
Fitflop Sale http://www.fitflop.us.org/
Golden Goose Sneakers http://www.golden-goose.ca/
Uggs For Women http://www.uggs-forwomen.us/
Valentino Shoes http://www.valentinocanada.ca/
Suicoke Moto http://www.suicoke.us.org/
Merrell Sandals http://www.merrell.us.org/
Adidas Running Shoes http://www.adidasshoesoutlet.ca/
Ugg Boots Sale http://www.uggbootscanada.ca/
Hugo Boss http://www.hugo-boss.us.org/
Ecco Boots http://www.eccoshoescanada.ca/
Supreme http://www.supremeshirt.us.org/
Supreme Shirt http://www.supremehoodie.ca/
Kyrie Irving Shoes http://www.kyrie-6.us/
Off White Belt http://www.offwhite-hoodie.ca/
Off White Shoes http://www.nikeoffwhiteshoes.us.com/
Philipp Plein Clothing http://www.philippplein.ca/
Brooks Outlet http://www.brooksshoesoutlet.us/
Adidas Shoes http://www.adidas-shoes.us.org/
Fila Trainers http://www.filatrainers.org.uk/
Brooks Ghost 12 http://www.brooksshoes.org.uk/
Bose Wireless Headphones http://www.bosespeakers.co.uk/
Kate Spade Backpack http://www.katespade-bags.org.uk/
Louboutin Shoes http://www.louboutinredbottomsshoes.us/
Champion Shoes http://www.championhoodie.us.org/
Hydro Flask http://www.hydro-flask.us.org/
Mizuno Tennis Shoes http://www.mizuno-shoes.us.org/
Brooks http://www.brooksrunningshoes.us.com/
Giuseppe Zanotti Shoes http://www.giuseppezanotti.us.org/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven-canada.ca/
Nike Air Max 270 http://www.airmax-270.ca/
Off White Shirt http://www.offwhitetshirt.us/
Ugg Boots http://www.uggsnowboots.us/
Vibram Five Finger Shoes http://www.vibramshoes.us.org/
Powerbeats 3 http://www.beatsstudio3.ca/
Air Jordan http://www.jordan-11.ca/
Ed Hardy Shirt http://www.ed-hardy.us/
Vibram Five Fingers http://www.vibram-shoes.us/
Miu Miu Shoulder Bags http://www.miumiuhandbags.us/
Bape http://www.bapeshirt.us.org/
Coach Handbags Canada http://www.coachbagscanada.ca/
Juicy Couture Tracksuit http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Converse http://www.converse-shoes.us.org/
Bose Soundlink http://www.bosespeakers.ca/
Fila http://www.filadisruptor3.us/
Beats Headphones http://www.beatsstudio3.us/
Toms Sale http://www.toms.us.org/
Asics Gel Nimbus http://www.asicsshoes.ca/
Steve Madden Heels http://www.stevemadden.us.org/
Adidas Shoes http://www.adidasultraboost.us/
Clarks Sandals Canada http://www.clarksshoescanada.ca/
Prada Purse http://www.prada.us.com/
Vibram Shoes http://www.vibramfivefingershoes.us/
Supreme Hoodie Uk http://www.supreme-hoodie.us.org/
Karen Millen Outlet http://www.karen-millen.us.org/
Adidas Yeezy http://www.adidasshoes.us.com/
Salomon Running Shoes http://www.salomons.co.uk/
Kate Spade Laptop Bags http://www.katespade-bags.co.uk/
A Bathing Ape http://www.bapehoodie.us.org/
Red Bottom Shoes http://www.louboutinshoes.us.org/
Zanotti http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Vibram 5 Fingers http://www.vibrams.us/
The North Face http://www.northfacejackets.us.com/
Skechers Sandals http://www.skechersshoescanada.ca/
Mont Blanc Refills http://www.mont-blanc.us.org/
Hydro Flask 32 Oz http://www.hydroflasks.us.com/
Woolrich Outlet http://www.woolrichjackets.us/
New Jordans http://www.jordan11shoes.ca/
Champion http://www.champion-hoodie.co.uk/
Polo Ralph Lauren http://www.ralphlaurendresses.us.com/
Louboutin Shoes http://www.louboutin-shoes.us/
Suicoke Sandals http://www.suicoke.co.uk/
Pandora Canada http://www.pandorajewelry.ca/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstock-shoes.ca/
Steve Madden Heels http://www.stevemadden.us.com/
Coach Outlet http://www.coachhandbags.us/
Puma Fenty http://www.puma-shoes.us.org/
Adidas Ultra Boost http://www.ultraboost.ca/
Pandora Rings http://www.pandorajewelryofficial.us/
Nike Air Max http://www.nike-outlet.ca/
Lauren Ralph Lauren http://www.ralphlauren-dresses.us/
Kids Birkenstocks http://www.birkenstocksandals.us.org/
Coach Purses http://www.coach-bags.org.uk/
Jordan 11 http://www.jordanretro11spacejam.us/
Fjallraven Canada http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Brooks http://www.brooksrunningshoes.us/
Salvatore Ferragamo Belt http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
Christian Louboutin Heels http://www.christianlouboutinboots.us/
Nike Outlet http://www.nike-shoes.us/
North Face Coats http://www.thenorthface.us.org/
Pandora Rings http://www.pandoracanada-jewelry.ca/
Pandora Rings http://www.pandoraringscanada.ca/
Supreme http://www.supreme-hoodie.ca/
Fitflop Sandals http://www.fitflopshoessale.us/
Giuseppe Zanotti http://www.giuseppezanotti.ca/
Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-shoes.ca/
Aldo Boots http://www.aldo.us.com/
Jordan 11 Shoes http://www.jordan-11.us.org/
Burberry Bags http://www.burberryshirt.org.uk/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.