hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

20. 10. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Tisíc a jedna vojna

Ulrich Landurner

Na návšteve u staronového policajného šéfa v Al Sadúne v srdci Bagdadu: Policajný plukovník Awan je pyšný muž. To, ako komanduje svojich podriadených, to, ako na vás pozerá z výšky, hoci sám príliš vysoký nie je - takéto umenie ovláda len muž, ktorý si sám seba cení viac, ako všetkých ostatných.

(07. 10. 2003)



Linka na dnes



Post-Autistic Economics Network

Hnutie za „post-autistickú" ekonómiu sa začalo petíciou francúzskych študentov, podľa ktorých je moderná neoklasická ekonómia odtrhnutá od reality, posadnutá matematikou, ktorú nepokladá za nástroj, ale cieľ sám o sebe a bráni pokroku poznania tým, že vytláča alternatívne prístupy. Hnutie za pluralistickú a nedogmatickú ekonómiu odvtedy prilákalo viaceré zvučné mená (James K. Galbraith, Sheila Dow, Geoffrey Hodgson) a rozhodne sa ho oplatí sledovať.


Komentáre
k článku: Oligarchovia alebo ako sa z panny stala fľandra
(zo dňa 20.08.2004, autor článku: Uri Avnery)

Komentár zo dňa: 01.05.2020 01:48:36
Autor: (@)
Titulok:
Birkenstock Shoes http://www.birkenstocksandalssale.co.uk/
Juicy Couture Tracksuit http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Wireless Beats http://www.wirelessbeats.us.com/
Puma Slides http://www.puma-shoes.us/
Fendi T Shirt http://www.fendiclothing.us/
Golden Goose Canada http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
Official MLB Jersey http://www.mlb-shop.us.com/
Mont Blanc Pens http://www.montblancs.co.uk/
Ecco Shoes For Women http://www.eccosandals.us.com/
Valentino Shoes http://www.valentinocanada.ca/
Christian Louboutin http://www.redbottoms-louboutin.us/
Mizuno Outlet http://www.mizunoshoesoutlet.us/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezyonline.us/
Yeezy Boost 350 http://www.yeezy750.us/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutin.us.com/
Bape Hoodie http://www.bape-shirt.us/
NFL Jerseys http://www.nfljerseysforsale.us.org/
Burberry Handbags http://www.burberryshirt.us/
Supreme Clothing http://www.supremeshirt.us.org/
Supreme Sweatshirt http://www.supremetshirt.us/
Brooks Ghost http://www.brooksrunningshoes.us/
Juicy Couture Bags http://www.juicycouture-tracksuit.us/
Hydro Flask 40 Oz http://www.hydroflasks.us.com/
Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
Adidas Yeezy http://www.adidasshoes.us.com/
Jordan 11 http://www.jordan-11.ca/
NBA Store http://www.basketballjerseys.us.org/
Official NHL Jersey http://www.nhl-jerseys.us.org/
Jordans Shoes http://www.newjordansshoes.us/
Nike Outlet http://www.airmaxshoes.us/
Vibram Toe Shoes http://www.vibram-shoes.us.org/
Stussy Clothing http://www.stussy.us.org/
Jordan Retro 11 http://www.jordan11shoes.us/
Skechers http://www.skechersshoescanada.ca/
NHL Shop http://www.nhljerseyswholesale.us.org/
Yeezy Supply http://www.adidasyeezy.us.org/
Vans Slip On http://www.vansslipon.us.com/
Vibram Five Fingers http://www.vibramfivefingershoes.us/
Steve Madden http://www.stevemadden.us.org/
Under Armour Hoodies http://www.underarmour.us.org/
Jordan Basketball Shoes http://www.jordanbasketballshoes.us/
Salomon Running Shoes http://www.salomonboots.us/
Asics Gel Kayano http://www.asicsrunningshoesoutlet.us/
Cheap NBA Jerseys http://www.nbajerseysstorecanada.ca/
Jimmy Choo Pumps http://www.jimmychoo-heels.us/
Asics Running Shoes http://www.asics-trainers.org.uk/
Bape Shirt http://www.bapehoodieonline.us/
Official NHL Jersey http://www.nhljerseys.ca/
Wholesale NBA Jerseys http://www.nbabasketballjerseys.us.com/
Coach http://www.coachhandbags.us/
Yeezy http://www.yeezyboost350-v2.us/
Nike Shoes http://www.nike-shoes.us/
NFL Store http://www.nfljerseysshop.us.org/
Goyard Handbags http://www.goyardwallet.us/
Brooks Beast http://www.brooks-shoes.us.com/
Cartier Love Bracelet http://www.cartierring.us/
Champion T Shirt http://www.championclothing.org.uk/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinboots.us/
MLB Shop http://www.mlbjerseysstore.us.com/
Goyard Handbags http://www.goyardbags.ca/
Cheap NBA Jerseys http://www.nbajerseysstore.ca/
Brooks Running Shoes http://www.brooksshoesoutlet.us/
Kate Spade Purses http://www.katespade-bags.co.uk/
Birkenstock Canada http://www.birkenstockcanada.ca/
Burberry Bags http://www.burberryshirt.org.uk/
Louboutin Trainers http://www.christianlouboutintrainers.co.uk/
Miu Miu Handbags http://www.miumius.us/
Kate Spade Outlet http://www.katespadehandbags.ca/
Cheap NBA Jerseys http://www.nbajerseysstore.us.org/
Fred Perry Clothing http://www.fredperryshirt.us/
NFL Jerseys http://www.nfljerseysshop.ca/
Salvatore Ferragamo Belt http://www.salvatoreferragamoshoes.us/
Kate Spade Purses http://www.katespadecanada.ca/
Off White http://www.offwhitetshirt.us/
Fila Disruptor 2 http://www.filashoes.ca/
Burberry Outlet http://www.burberryscarf.us/
Ed Hardy http://www.edhardyshirt.us/
Brooks Sneakers http://www.brooksrunningshoes.us.org/
Bape Shorts http://www.bapeshirt.us.org/
Pandora Canada http://www.pandora-rings.ca/
Jimmy Choo Sandals http://www.jimmy-choo.us.com/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstocksandals.us.org/
Asics Gel Nimbus http://www.asicswrestlingshoes.us/
Coach http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Champion T Shirt http://www.championhoodie.us.org/
Miu Miu Backpack http://www.miumiuhandbags.us/
Giuseppe Zanotti Canada http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Red Bottoms http://www.christianlouboutinshoesoutlet.us/
Ecco Shoes http://www.eccoboots.us/
Suicoke Slides http://www.suicoke.us.org/
Ed Hardy Jeans http://www.edhardy-clothing.us/
Hydro Flask 40 Oz http://www.hydroflask.us/
Suicoke Moto Sandals http://www.suicoke.co.uk/
Fila Sneakers http://www.filadisruptor3.us/
Ecco Mens Shoes http://www.eccosneakers.us/
Ecco Sandals http://www.ecco-boots.ca/
Kate Spade Bags http://www.katespadepurse.us/
Jordan 11 http://www.jordan-11.us.org/
Tommy Hilfiger Jacket http://www.tommyhilfigerjacket.us/
Cheap NBA Jerseys http://www.raptorsjersey.ca/
Fjallraven Bags http://www.fjallraven-kanken.us/
Vans Slip On http://www.vanscanada.ca/
Vibram Five Fingers http://www.vibrams.us/
Louboutin Shoes http://www.christianlouboutin.us.org/
Bottega Veneta Clutch http://www.bottegaveneta-bags.us/
Skechers http://www.skechersbootsoutlet.us/
Mizuno Wave Rider http://www.mizunooutlet.us/
Coach Handbags http://www.coachhandbagsoutlet.us/
Louboutin Shoes http://www.louboutin-redbottoms.us/
Fitflop Sale http://www.fitflopshoessale.us/
Fila Clothing http://www.filatrainers.co.uk/
Wholesale MLB Jerseys http://www.mlbjerseysshop.us.org/
Toms Boots http://www.toms-boots.us/
Ralph Lauren Shirt http://www.ralphlaurenshirt.co.uk/
Bape Hoodie http://www.bapehoodie.us.org/
NHL Store http://www.nhljerseysshop.us.org/
Fitflop Sandals http://www.fitflopshoes.org.uk/
Salomon Running Shoes http://www.salomon-shoes.ca/
Ultra Boost 3.0 http://www.adidasultraboost.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Champion Clothing http://www.championshirt.us/
Juicy Couture Uk http://www.juicycouture.org.uk/
Karen Millen Dresses http://www.karen-millen.us.org/
Jordan Shoes http://www.jordanretro11spacejam.us/
Wholesale NFL Jerseys http://www.nfljerseyscheap.us.org/
Adidas Yeezy http://www.yeezy950.us/
Ecco Sandals http://www.eccoshoessale.us/
Yeezy Boost 350 http://www.yeezyadidascanada.ca/
Golden Goose Outlet http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
Fila Trainers http://www.filatrainers.org.uk/
Ralph Lauren Polo Shirts http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Suicoke Moto http://www.suicokes.us/
Woolrich Clothing http://www.woolrichjackets.us/
Vibram Shoes http://www.vibram-shoes.us.com/
Cheap NFL Jerseys http://www.nfljerseyswholesale.us.org/
Official MLB Jersey http://www.mlb-jerseys.us.org/
Yeezy Boost http://www.yeezy350.us/
Wholesale MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.ca/
Fjallraven Kanken Mini http://www.fjallraven-kanken.ca/
Fjallraven Kanken Uk http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Louboutin http://www.louboutinshoes.us.org/
Asics http://www.asicsrunningshoes.org.uk/
Fjallraven http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Steve Madden Heels http://www.stevemadden.us.com/
Kate Spade Bags http://www.kate-spadebags.us/
NFL Jerseys http://www.nfljerseysstore.us.org/
Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutinoutletshoes.us/
Goyard Backpack http://www.goyardbags.us.org/
NBA Store http://www.nbajerseysshop.us.org/
Adidas Superstar Shoes http://www.adidassuperstar.us/
Vibram Five Fingers http://www.vibram-shoes.us/
Saucony http://www.sauconys.us/
Adidas http://www.adidas-shoes.ca/
NFL Store http://www.officialnflshop.us.org/
Yeezy Shoes http://www.yeezyadidas.us.org/
Red Bottom Heels http://www.louboutin-shoes.us/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.