hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

20. 10. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Benedikt XVI. - strach, alebo nádej?

Leonardo Boff

Povýšenie kardinála Josepha Ratzingera na pápeža katolíckej cirkvi prinieslo niektorým spokojnosť, iných zase znepokojilo. Tieto obavy spôsobujú dva faktory: jedným je jeho štýl správy cirkvi, druhým jeho základný postoj k dnešnému pluralitnému svetu.

(26. 04. 2005)



Linka na dnes



Rovnosť.sk

Server podobného zamerania, ako feminet.sk. Jeho ťažisko je trocha odlišné, okrem ženskej otázky sa výraznejšie ako jeho kolegyňa venuje rovnoprávnosti ľudí s rôznou pohlavnou orientáciou. Nie je zatiaľ až taký bohatý na materiály, ale dobre pokrýva aktuálne otázky.


Komentáre
k článku: Oligarchovia alebo ako sa z panny stala fľandra
(zo dňa 20.08.2004, autor článku: Uri Avnery)

Komentár zo dňa: 27.03.2020 21:28:57
Autor: (@)
Titulok:
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Kate Spade http://www.katespadehandbags.ca/
Adidas Superstar http://www.adidas-shoes.ca/
NHL Jerseys http://www.nhl-jerseys.us.org/
Brooks Beast http://www.brooks-shoes.us.com/
Steve Madden Shoes http://www.stevemadden.us.com/
Coach Crossbody Bags http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Fila Shoes http://www.filatrainers.co.uk/
Christian Louboutin Shoes http://www.redbottoms-louboutin.us/
Christian Louboutin Heels http://www.christianlouboutinboots.us/
Juicy Couture Tracksuit http://www.juicycouture.org.uk/
Fila Canada http://www.filashoes.ca/
Goyard Purse http://www.goyardwallet.us/
Steve Madden Shoes http://www.stevemadden.us.org/
MLB Shop http://www.mlbjerseysshop.us.org/
Karen Millen Sale http://www.karen-millen.us.org/
Fjallraven Kanken http://www.fjallraven-kanken.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezyonline.us/
Vibram Boots http://www.vibram-shoes.us.org/
Jimmy Choo Boots http://www.jimmy-choo.us.com/
Cheap NBA Jerseys http://www.nbajerseysstore.us.org/
Pandora Bracelet http://www.pandora-rings.ca/
Jordan 11 Shoes http://www.jordanretro11spacejam.us/
Fitflop Shoes http://www.fitflopshoes.org.uk/
Ed Hardy Clothing http://www.edhardy-clothing.us/
Golden Goose Sneakers Sale http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
Jordan 11 Shoes http://www.jordan11shoes.us/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstocksandals.us.org/
Miumiu http://www.miumiuhandbags.us/
Brooks Running Shoes http://www.brooksrunningshoes.us.org/
Ecco Shoes For Women http://www.eccosandals.us.com/
Suicoke Moto Sandals http://www.suicoke.us.org/
Supreme T Shirt http://www.supremeshirt.us.org/
Vibram Boots http://www.vibrams.us/
Wholesale NBA Jerseys http://www.basketballjerseys.us.org/
Ecco Shoes http://www.eccosneakers.us/
Valentino http://www.valentinocanada.ca/
Wholesale NBA Jerseys http://www.nbajerseysstore.ca/
Asics http://www.asics-trainers.org.uk/
Official NFL Jersey http://www.nfljerseysstore.us.org/
Adidas Superstar http://www.adidassuperstar.us/
Suicoke Slides http://www.suicokes.us/
Ecco Shoes http://www.eccoboots.us/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstockcanada.ca/
Goyard Wallet http://www.goyardbags.us.org/
NFL Store http://www.nfljerseysforsale.us.org/
Mizuno Volleyball Shoes http://www.mizunooutlet.us/
Nike Running Shoes http://www.nike-shoes.us/
Yeezy 350 http://www.yeezy950.us/
NHL Store http://www.nhljerseys.ca/
NBA Store http://www.raptorsjersey.ca/
Ed Hardy Jeans http://www.edhardyshirt.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutintrainers.co.uk/
Cartier Bracelet http://www.cartierring.us/
Asics Gel Kayano http://www.asicsrunningshoes.org.uk/
Brooks Beast http://www.brooksshoesoutlet.us/
Vibram Five Finger Shoes http://www.vibramfivefingershoes.us/
Skechers Sandals http://www.skechersshoescanada.ca/
NFL Jerseys http://www.nfljerseyscheap.us.org/
Ecco Mens Shoes http://www.eccoshoessale.us/
Champion Hoodie http://www.championclothing.org.uk/
Fila Disruptor 3 http://www.filadisruptor3.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezyboost350-v2.us/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
NBA Basketball Jerseys http://www.nbabasketballjerseys.us.com/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven-kanken.ca/
Cheap MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.us.com/
Coach Purses http://www.coachhandbags.us/
Vans Shoes http://www.vansslipon.us.com/
Goyard Wallet http://www.goyardbags.ca/
Fila Clothing http://www.filatrainers.org.uk/
Ecco Sandals http://www.ecco-boots.ca/
Louboutin http://www.christianlouboutin.us.com/
Hydro Flask Stickers http://www.hydroflasks.us.com/
Mont Blanc Pens http://www.montblancs.co.uk/
Kate Spade Tote http://www.katespadepurse.us/
Miumiu http://www.miumius.us/
Golden Goose Sneakers Sale http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
NHL Shop http://www.nhljerseyswholesale.us.org/
Asics Running Shoes http://www.asicsrunningshoesoutlet.us/
Nike Outlet http://www.airmaxshoes.us/
Salomon Canada http://www.salomon-shoes.ca/
Bape Shirt http://www.bapeshirt.us.org/
Mizuno Volleyball Shoes http://www.mizunoshoesoutlet.us/
Salvatore Ferragamo Outlet http://www.salvatoreferragamoshoes.us/
Ultra Boost 4.0 http://www.adidasultraboost.us/
Bape Hoodie Online http://www.bapehoodieonline.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezyadidascanada.ca/
Wholesale NFL Jerseys http://www.officialnflshop.us.org/
Asics http://www.asicswrestlingshoes.us/
Zanotti http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Saucony http://www.sauconys.us/
Kate Spade Outlet http://www.katespadecanada.ca/
Hydro Flask http://www.hydroflask.us/
Burberry Belt http://www.burberryshirt.us/
Red Bottom Shoes http://www.louboutinshoes.us.org/
Bottega Veneta http://www.bottegaveneta-bags.us/
Juicy Couture Bags http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Kate Spade Handbags http://www.kate-spadebags.us/
Tommy Hilfiger Sweatshirt http://www.tommyhilfigerjacket.us/
Vans Slip On http://www.vanscanada.ca/
Yeezy Boost 350 http://www.yeezy750.us/
Coach Factory Outlet Online http://www.coachhandbagsoutlet.us/
Vibram http://www.vibram-shoes.us.com/
Fred Perry http://www.fredperryshirt.us/
Jordan 11 Shoes http://www.newjordansshoes.us/
Supreme Sweatshirt http://www.supremetshirt.us/
Wholesale MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.ca/
NFL Store http://www.nfljerseysshop.us.org/
Brooks Running Shoes http://www.brooksrunningshoes.us/
Kate Spade Purses http://www.katespade-bags.co.uk/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Beats Solo 3 Wireless http://www.wirelessbeats.us.com/
Yeezy Shoes http://www.yeezyadidas.us.org/
Christian Louboutin Sneakers http://www.christianlouboutinoutletshoes.us/
Burberry Outlet http://www.burberryscarf.us/
Wholesale NHL Jerseys http://www.nhljerseysshop.us.org/
Puma Rihanna http://www.puma-shoes.us/
Juicy Couture Tracksuit http://www.juicycouture-tracksuit.us/
Louboutin http://www.louboutin-redbottoms.us/
Official MLB Jersey http://www.mlb-shop.us.com/
Jordan Retro 11 http://www.jordan-11.us.org/
Ferragamo Belt http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
Christian Louboutin http://www.louboutin-shoes.us/
Skechers http://www.skechersbootsoutlet.us/
Jordan 11 http://www.jordan-11.ca/
NFL Jerseys Wholesale http://www.nfljerseyswholesale.us.org/
Ralph Lauren http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Stussy Sale http://www.stussy.us.org/
Off White Hoodie http://www.offwhitetshirt.us/
Vibram http://www.vibram-shoes.us/
Burberry Bags http://www.burberryshirt.org.uk/
Salomon Running Shoes http://www.salomonboots.us/
Under Armour http://www.underarmour.us.org/
Official NBA Jersey http://www.nbajerseysshop.us.org/
Champion T Shirt http://www.championhoodie.us.org/
MLB Store http://www.mlb-jerseys.us.org/
Yeezy Boots http://www.adidasyeezy.us.org/
Birkenstock Uk http://www.birkenstocksandalssale.co.uk/
Suicoke Slides http://www.suicoke.co.uk/
Yeezy Boost 350 http://www.yeezy350.us/
Ralph Lauren http://www.ralphlaurenshirt.co.uk/
Jimmy Choo http://www.jimmychoo-heels.us/
Jordan 11 http://www.jordanbasketballshoes.us/
NBA Jerseys Canada http://www.nbajerseysstorecanada.ca/
Fendi Belt http://www.fendiclothing.us/
Adidas http://www.adidasshoes.us.com/
Champion Sweatshirt http://www.championshirt.us/
Toms Slippers http://www.toms-boots.us/
Fitflop Sandals http://www.fitflopshoessale.us/
A Bathing Ape http://www.bape-shirt.us/
NFL Store http://www.nfljerseysshop.ca/
Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutin.us.org/
Woolrich Clothing http://www.woolrichjackets.us/
Bape Clothing http://www.bapehoodie.us.org/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutinshoesoutlet.us/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.