hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

01. 03. 2021 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Bľakot a bes

Gabriela Rothmayerová

Premýšľam občas, akú šancu by dnes mal povedzme Pablo Picasso – obstáli by jeho obrazy v rebríčkoch sledovanosti? Sotva. A akú šancu by mal v rebríčkoch sledovanosti (keby ich bol niekto robil) vo svojom tvorivom čase? Obávam sa, že pomer by bol približne rovnaký. Pestré púťové obrázky, ,,čierne kroniky, ,,ružové romány“ a diskotékové odrhovačky budú mať asi vždy najviac záujemcov. Tak bolo za Picassa, a tak je aj dnes a bude po veky vekov. Otvorené komunikačné diaľnice, kde sa na desiatkach kanálov preháňajú ako vajce vajcu podobné bla-bla-bla formáty, majú svoje armády divákov a poslucháčov.

(16. 03. 2005)



Linka na dnes



Marathon

Český internetový časopis snažiaci sa na hlboko odbornej úrovni zaoberať jednak krachom sovietskeho systému a jednak východiskami pre budúcnosť. Jeho základným presvedčením je podľa všetkého viera v nutnosť spojenia marxizmu a trhovej ekonomiky.


Komentáre
k článku: Oligarchovia alebo ako sa z panny stala fľandra
(zo dňa 20.08.2004, autor článku: Uri Avnery)

Komentár zo dňa: 22.03.2020 20:16:47
Autor: (@)
Titulok:
Red Bottoms http://www.louboutinshoes.us.org/
Champion Hoodie http://www.championhoodie.us.org/
Goyard Handbags http://www.goyardbags.ca/
Salomon Speedcross http://www.salomonboots.us/
Kate Spade http://www.kate-spadebags.us/
Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Cartier Love Ring http://www.cartierring.us/
Nike Outlet http://www.nike-shoes.us/
Vibram Shoes http://www.vibram-shoes.us.org/
Vibram Five Fingers http://www.vibrams.us/
Goyard http://www.goyardbags.us.org/
Jimmy Choo Heels http://www.jimmy-choo.us.com/
Fitflop http://www.fitflopshoessale.us/
Adidas Shoes http://www.adidas-shoes.ca/
MLB Shop http://www.mlbjerseysstore.us.com/
Giuseppe http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Yeezy http://www.yeezyadidascanada.ca/
Hydro Flask 40 Oz http://www.hydroflask.us/
Fjallraven Backpack http://www.fjallraven-kanken.us/
Nike Running Shoes http://www.airmaxshoes.us/
Jordan Retro 11 http://www.jordan-11.us.org/
Adidas Yeezy http://www.yeezyonline.us/
NFL Store http://www.nfljerseysforsale.us.org/
Yeezy Boots http://www.adidasyeezy.us.org/
Official MLB Jersey http://www.mlbjerseysshop.us.org/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezy950.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutin.us.org/
Polo Shirts http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Puma Rihanna http://www.puma-shoes.us/
Suicoke Moto http://www.suicoke.co.uk/
MLB Jerseys http://www.mlb-jerseys.us.org/
NHL Jerseys Wholesale http://www.nhljerseyswholesale.us.org/
Fjallraven Kanken http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Champion Clothing http://www.championshirt.us/
A Bathing Ape http://www.bape-shirt.us/
Louboutin Heels http://www.christianlouboutintrainers.co.uk/
Bape Hoodie Online http://www.bapehoodieonline.us/
Yeezy Boots http://www.yeezyboost350-v2.us/
Christian Louboutin http://www.louboutin-shoes.us/
Off White Clothing http://www.offwhitetshirt.us/
Wholesale NFL Jerseys http://www.nfljerseyscheap.us.org/
Yeezy Boost http://www.yeezy750.us/
Champion T Shirt http://www.championclothing.org.uk/
NFL Store http://www.nfljerseysstore.us.org/
Juicy Couture Velour Tracksuit http://www.juicycouture.org.uk/
Asics http://www.asicsrunningshoes.org.uk/
NBA Jerseys http://www.nbabasketballjerseys.us.com/
Fila Trainers Womens http://www.filatrainers.co.uk/
Ecco Shoes http://www.eccosandals.us.com/
Official MLB Jersey http://www.mlbjerseysstore.ca/
Birkenstock Sale http://www.birkenstocksandals.us.org/
NBA Store http://www.nbajerseysstore.us.org/
Official NHL Jersey http://www.nhljerseysshop.us.org/
Wholesale NFL Jerseys http://www.nfljerseysshop.us.org/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstocksandalssale.co.uk/
Vans http://www.vanscanada.ca/
NFL Shop http://www.nfljerseysshop.ca/
Coach Crossbody Bags http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Vibram Shoes http://www.vibram-shoes.us.com/
Asics http://www.asicswrestlingshoes.us/
Saucony Shoes http://www.sauconys.us/
Goyard Tote http://www.goyardwallet.us/
Under Armour Hoodies http://www.underarmour.us.org/
Mizuno Shoes http://www.mizunoshoesoutlet.us/
Christian Louboutin Heels http://www.christianlouboutinshoesoutlet.us/
Valentino Sandals http://www.valentinocanada.ca/
MLB Shop http://www.mlb-shop.us.com/
Fred Perry Sweatshirt http://www.fredperryshirt.us/
Wholesale NBA Jerseys http://www.nbajerseysshop.us.org/
Fendi T Shirt http://www.fendiclothing.us/
Mizuno Outlet http://www.mizunooutlet.us/
Fjallraven Backpack http://www.fjallraven-kanken.ca/
Ultra Boost 4.0 http://www.adidasultraboost.us/
Red Bottom Shoes http://www.louboutin-redbottoms.us/
Wholesale NBA Jerseys http://www.basketballjerseys.us.org/
Brooks Sneakers http://www.brooks-shoes.us.com/
Yeezy Boost 350 http://www.yeezyadidas.us.org/
Fitflop http://www.fitflopshoes.org.uk/
Karen Millen http://www.karen-millen.us.org/
Ralph Lauren Hoodie http://www.ralphlaurenshirt.co.uk/
Brooks Outlet http://www.brooksshoesoutlet.us/
Woolrich Parka http://www.woolrichjackets.us/
Powerbeats 3 http://www.wirelessbeats.us.com/
Louboutin Shoes http://www.redbottoms-louboutin.us/
Ed Hardy Jackets http://www.edhardyshirt.us/
Burberry Shirt http://www.burberryshirt.org.uk/
Ecco Shoes http://www.ecco-boots.ca/
Bape Shirt http://www.bapeshirt.us.org/
Stussy Hat http://www.stussy.us.org/
Cheap NBA Jerseys http://www.raptorsjersey.ca/
Juicy Couture Sweatsuit http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Skechers Shoes http://www.skechersshoescanada.ca/
Christian Louboutin Heels http://www.christianlouboutinboots.us/
Red Bottom Shoes http://www.christianlouboutin.us.com/
Suicoke Moto Sandals http://www.suicoke.us.org/
Ecco Mens Shoes http://www.eccosneakers.us/
Official NFL Jersey http://www.officialnflshop.us.org/
Kate Spade Bags http://www.katespadecanada.ca/
Miu Miu Shoulder Bags http://www.miumiuhandbags.us/
Coach Tote http://www.coachhandbags.us/
Coach Backpack http://www.coachhandbagsoutlet.us/
Fila Shirt http://www.filadisruptor3.us/
Golden Goose Outlet http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
NFL Shop http://www.nfljerseyswholesale.us.org/
Kate Spade Backpack http://www.katespade-bags.co.uk/
Jordan 1 http://www.jordan-11.ca/
Ed Hardy http://www.edhardy-clothing.us/
Kate Spade Handbags http://www.katespadepurse.us/
Brooks Ghost http://www.brooksrunningshoes.us/
Hydro Flask Stickers http://www.hydroflasks.us.com/
Toms Sale http://www.toms-boots.us/
Asics Running Shoes http://www.asics-trainers.org.uk/
Vans Old Skool http://www.vansslipon.us.com/
Ecco Mens Shoes http://www.eccoshoessale.us/
Mont Blanc Ballpoint Pen http://www.montblancs.co.uk/
Wholesale NBA Jerseys http://www.nbajerseysstore.ca/
Jordan Retro http://www.newjordansshoes.us/
Supreme http://www.supremetshirt.us/
Ecco http://www.eccoboots.us/
Brooks Beast http://www.brooksrunningshoes.us.org/
Jordan Shoes http://www.jordanbasketballshoes.us/
Vibram http://www.vibramfivefingershoes.us/
Adidas Yeezy http://www.yeezy350.us/
Burberry Scarf http://www.burberryshirt.us/
Steve Madden Heels http://www.stevemadden.us.com/
Jimmy Choo Boots http://www.jimmychoo-heels.us/
Steve Madden Shoes http://www.stevemadden.us.org/
Burberry Handbags http://www.burberryscarf.us/
Fila Clothing http://www.filatrainers.org.uk/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstockcanada.ca/
Jordan 11 http://www.jordanretro11spacejam.us/
Juicy Couture Handbags http://www.juicycouture-tracksuit.us/
Vibram http://www.vibram-shoes.us/
Bape Shark Hoodie http://www.bapehoodie.us.org/
Adidas Shoes http://www.adidasshoes.us.com/
Skechers Go Walk http://www.skechersbootsoutlet.us/
Wholesale NHL Jerseys http://www.nhl-jerseys.us.org/
Tommy Hilfiger Jacket http://www.tommyhilfigerjacket.us/
Asics Gel Kayano http://www.asicsrunningshoesoutlet.us/
Suicoke Moto http://www.suicokes.us/
NHL Store http://www.nhljerseys.ca/
Miu Miu Outlet http://www.miumius.us/
Supreme Shirt http://www.supremeshirt.us.org/
Jordan 11 Shoes http://www.jordan11shoes.us/
Fjallraven Backpack http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Adidas Gazelle http://www.adidassuperstar.us/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutinoutletshoes.us/
Salvatore Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamoshoes.us/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
Pandora Rings http://www.pandora-rings.ca/
Kate Spade Outlet http://www.katespadehandbags.ca/
Fila Canada http://www.filashoes.ca/
Salomon http://www.salomon-shoes.ca/
NBA Shop http://www.nbajerseysstorecanada.ca/
Bottega Veneta Clutch http://www.bottegaveneta-bags.us/
Salvatore Ferragamo Outlet http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.