hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

20. 10. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Nobelova cena za ekonomii je podfuk

Hazel Hendersonová

Plyšovou atmosférou předávání Nobelových cen otřásla před nedávnem neobvyklá polemika. Ke sboru protestů stále četnějších vědců proti konfúzi, která panuje okolo „Ceny Švédské státní banky pro ekonomické vědy na památku Alfréda Nobela“, se připojil rovněž hlas pana Petera Nobela, jednoho z dědiců zakladatele ceny Alfréda Nobela. Od svého vypsání 1969 Švédskou ústřední bankou v roce se tato cena ve výši jednoho miliónu dollarů směšuje s opravdovými Nobelovými cenami, takže se často neoprávněně označuje za „Nobelovu cenu za ekonomii“ (v angličtině Nobel Memorial Prize).

(23. 02. 2005)



Linka na dnes



Slovo

Slovenský intelektuálny týždenník sociálnodemokratického zamerania, sem-tam korenený aj radikálnejšími článkami. Pokúša sa obrátiť slovenskú inteligenciu pre ňu prijateľnou formou na ľavicovú vieru.


Komentáre
k článku: Oligarchovia alebo ako sa z panny stala fľandra
(zo dňa 20.08.2004, autor článku: Uri Avnery)

Komentár zo dňa: 19.02.2020 05:51:32
Autor: (@)
Titulok:
Miu Miu Shoulder Bags http://www.miumius.us/
Fitflop Sandals http://www.fitflopshoessale.us/
Steve Madden Heels http://www.stevemadden.us.com/
Miu Miu Outlet http://www.miumiuhandbags.us/
Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutinoutletshoes.us/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstocksandals.us.org/
Fjallraven Kanken http://www.fjallravenkankenbackpack.org.uk/
Goyard http://www.goyardbags.us.org/
NBA Jerseys http://www.nbajerseysshop.us.org/
Fendi Shirt http://www.fendiclothing.us/
Skechers http://www.skechersbootsoutlet.us/
Jordan 1 http://www.jordan-11.ca/
Wholesale NBA Jerseys http://www.raptorsjersey.ca/
Karen Millen Tops http://www.karen-millen.us.org/
Adidas Shoes http://www.adidasshoes.us.com/
Yeezy Boost 350 http://www.yeezyboost350-v2.us/
Vibram Shoes http://www.vibram-shoes.us.org/
Wholesale MLB Jerseys http://www.mlb-shop.us.com/
Golden Goose Sale http://www.goldengoosesneakerscanada.ca/
Suicoke Slides http://www.suicoke.us.org/
Kate Spade Bags http://www.katespadecanada.ca/
Coach Purses http://www.coachhandbags.us/
Salomon Boots http://www.salomon-shoes.ca/
Adidas Yeezy http://www.yeezyadidas.us.org/
Brooks http://www.brooksshoesoutlet.us/
Jordan Basketball Shoes http://www.jordanbasketballshoes.us/
Jordan 33 http://www.jordan-11.us.org/
Puma Shoes http://www.puma-shoes.us/
Kate Spade Purses http://www.katespadehandbags.ca/
Goyard Tote http://www.goyardbags.ca/
Asics http://www.asicsrunningshoesoutlet.us/
Bape Clothing http://www.bapeshirt.us.org/
Ecco Sandals http://www.eccoshoessale.us/
Jordan Retro http://www.newjordansshoes.us/
Cheap NBA Jerseys http://www.nbajerseysstore.us.org/
Champion Clothing http://www.championclothing.org.uk/
Nike Air Max 90 http://www.nike-shoes.us/
Mizuno http://www.mizunooutlet.us/
Ralph Lauren Polo Shirts http://www.ralphlaurendresses.us.org/
Fred Perry http://www.fredperryshirt.us/
Jimmy Choo http://www.jimmy-choo.us.com/
Ed Hardy Jeans http://www.edhardy-clothing.us/
Official NHL Jersey http://www.nhljerseysshop.us.org/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezy950.us/
Juicy Couture Uk http://www.juicycouture.org.uk/
Zanotti http://www.giuseppe-zanotti.ca/
Ecco Sandals http://www.eccosandals.us.com/
Vibram Five Fingers http://www.vibrams.us/
Vibram http://www.vibram-shoes.us/
Vibram Five Finger Shoes http://www.vibramfivefingershoes.us/
Adidas Superstar Womens http://www.adidassuperstar.us/
Steve Madden Slip Ons http://www.stevemadden.us.org/
Vans Slip On http://www.vansslipon.us.com/
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutin.us.org/
Pandora Jewelry http://www.pandora-rings.ca/
Suicoke Slides http://www.suicokes.us/
Goyard Wallet http://www.goyardwallet.us/
Fjallraven Kanken Mini http://www.fjallraven-kanken.ca/
Hydro Flask 32 Oz http://www.hydroflasks.us.com/
Fila Disruptor 3 http://www.filadisruptor3.us/
NBA Jerseys Canada http://www.nbajerseysstorecanada.ca/
Fitflop Sandals http://www.fitflopshoes.org.uk/
Fila http://www.filashoes.ca/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutinshoes.ca/
Brooks Ghost http://www.brooksrunningshoes.us/
Burberry Bags http://www.burberryscarf.us/
Bape Clothing http://www.bapehoodie.us.org/
NHL Shop http://www.nhljerseys.ca/
Ed Hardy Clothing http://www.edhardyshirt.us/
Ecco Boots http://www.eccoboots.us/
Beats Headphones http://www.wirelessbeats.us.com/
Ecco Shoes http://www.ecco-boots.ca/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallravenkankenbackpack.ca/
Burberry Scarf http://www.burberryshirt.us/
Official NFL Jersey http://www.nfljerseysshop.ca/
Christian Louboutin Boots http://www.louboutin-redbottoms.us/
Coach Crossbody Bags http://www.coachbagsoutlet.co.uk/
Jordan 13 http://www.jordan11shoes.us/
Off White Hoodie http://www.offwhitetshirt.us/
Juicy Couture Bags http://www.juicycouture-tracksuit.us/
Brooks Womens Shoes http://www.brooksrunningshoes.us.org/
NHL Jerseys http://www.nhljerseyswholesale.us.org/
Cheap NFL Jerseys http://www.nfljerseyswholesale.us.org/
Supreme Clothing http://www.supremetshirt.us/
Woolrich Outlet http://www.woolrichjackets.us/
Ferragamo Belt http://www.salvatoreferragamoshoes.us/
Under Armour Hoodies http://www.underarmour.us.org/
Mizuno Wave Rider http://www.mizunoshoesoutlet.us/
Asics http://www.asics-trainers.org.uk/
Louboutin Shoes http://www.christianlouboutintrainers.co.uk/
Burberry Scarf http://www.burberryshirt.org.uk/
Birkenstock Sale http://www.birkenstockcanada.ca/
Suicoke Moto http://www.suicoke.co.uk/
NFL Store http://www.nfljerseysshop.us.org/
Red Bottoms http://www.christianlouboutin.us.com/
Red Bottoms http://www.christianlouboutinboots.us/
Kate Spade Backpack http://www.katespade-bags.co.uk/
Cheap NFL Jerseys http://www.nfljerseyscheap.us.org/
Cheap NHL Jerseys http://www.nhl-jerseys.us.org/
Vans Shoes http://www.vanscanada.ca/
Ecco Sneakers http://www.eccosneakers.us/
Cheap MLB Jerseys http://www.mlb-jerseys.us.org/
Cartier Jewelry http://www.cartierring.us/
Toms Slippers http://www.toms-boots.us/
Champion Shoes http://www.championshirt.us/
Ferragamo Shoes http://www.salvatoreferragamoshoesoutlet.us/
Hydro Flask Stickers http://www.hydroflask.us/
Wholesale NFL Jerseys http://www.nfljerseysforsale.us.org/
Christian Louboutin Shoes http://www.louboutin-shoes.us/
Skechers Canada http://www.skechersshoescanada.ca/
Asics Running Shoes http://www.asicswrestlingshoes.us/
Red Bottoms http://www.redbottoms-louboutin.us/
Stussy Sale http://www.stussy.us.org/
Coach Factory Outlet Online http://www.coachhandbagsoutlet.us/
Bottega Veneta http://www.bottegaveneta-bags.us/
Kate Spade Purses http://www.katespadepurse.us/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezy750.us/
NBA Jerseys http://www.basketballjerseys.us.org/
Jordan 11 http://www.jordanretro11spacejam.us/
Fila Clothing http://www.filatrainers.org.uk/
Bape Hoodie Online http://www.bapehoodieonline.us/
Champion Sweatshirt http://www.championhoodie.us.org/
MLB Shop http://www.mlbjerseysshop.us.org/
Fila Clothing http://www.filatrainers.co.uk/
Wholesale MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.ca/
Asics Running Shoes http://www.asicsrunningshoes.org.uk/
Jimmy Choo Boots http://www.jimmychoo-heels.us/
Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigerjacket.us/
Salomon Running Shoes http://www.salomonboots.us/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutinshoesoutlet.us/
NFL Store http://www.nfljerseysstore.us.org/
Louboutin http://www.louboutinshoes.us.org/
Adidas Shoes http://www.adidasultraboost.us/
Supreme Hoodie http://www.supremeshirt.us.org/
Bape Hoodie http://www.bape-shirt.us/
Mont Blanc Fountain Pen http://www.montblancs.co.uk/
Saucony http://www.sauconys.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezyonline.us/
NBA Basketball Jerseys http://www.nbabasketballjerseys.us.com/
Kate Spade Purses http://www.kate-spadebags.us/
Brooks Beast http://www.brooks-shoes.us.com/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezy350.us/
Wholesale NBA Jerseys http://www.nbajerseysstore.ca/
Yeezy Boost 350 http://www.yeezyadidascanada.ca/
Yeezy http://www.adidasyeezy.us.org/
Adidas Superstar http://www.adidas-shoes.ca/
Golden Goose Shoes http://www.goldengoosesneakersoutlet.us/
Ralph Lauren http://www.ralphlaurenshirt.co.uk/
Birkenstock http://www.birkenstocksandalssale.co.uk/
Juicy Couture Handbags http://www.juicycouturesweatsuit.us/
Valentino http://www.valentinocanada.ca/
NFL Shop http://www.officialnflshop.us.org/
Fjallraven Kanken http://www.fjallraven-kanken.us/
Nike Air Max http://www.airmaxshoes.us/
Cheap MLB Jerseys http://www.mlbjerseysstore.us.com/
Vibram Toe Shoes http://www.vibram-shoes.us.com/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.