hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

27. 02. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Zomrieť, potom hlasovať - to je Fallúdža

Naomi Kleinová

Hip-hopový magnát P Diddy cez víkend oznámil, že jeho kampaň „Hlasovať, alebo zomrieť“ žije ďalej. Úsilie zaregistrovať v priebehu amerických prezidentských volieb čo najviac ľudí bolo podľa neho len „prvou fázou, prvým krokom v aktivizácii ľudí“. Ohromné. Mám návrh, ako by mala vyzerať druhá fáza: P Diddy, Ben Affleck, Leonardo DiCaprio a zvyšok „koalície ochotných“, ako sa sami nazvali, by mali sadnúť do svojich prenajatých tryskáčov a odletieť do Fallúdže, kde sú ich snahy zúfalo potrebné. Ale najprv budú musieť trocha poopraviť svoj slogan – nie „Hlasovať, alebo zomrieť“, ale „Zomrieť, potom hlasovať“.

(26. 11. 2004)



Linka na dnes



Socialistický kruh (SOK)

Skupinka ľudí v ČR, ktorí sa veľmi hlboko zaoberajú štúdiom kapitalizmu, bývalého režimu a najmä potrebou socialistickej alternatívy k obom. Práca SOKu je na nesmierne vysokej teoretickej úrovni a je zjavné, že jeho členovia znalosťami i schopnosťami ďaleko presahujú úroveň bežnú medzi stredoeurópskymi intelektuálmi.


Komentáre
k článku: Oligarchovia alebo ako sa z panny stala fľandra
(zo dňa 20.08.2004, autor článku: Uri Avnery)

Komentár zo dňa: 10.08.2019 22:58:01
Autor: (@)
Titulok:
Nike Store London Oxford Street http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-store-london-oxford-street_2845.html
Nike Air Vapormax Plus Sherbet http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-vapormax-plus-sherbet_5052.html
Jordan Flip Flops http://www.jordanretro11shoes.us/jordan-flip-flops_3935.html
Adidas Boost Women http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-boost-women_3847.html
Marty Mcfly Nike Shoes http://www.nike-trainersuk.co.uk/marty-mcfly-nike-shoes_6955.html
Adidas Originals 2019 Releases http://www.yeezy-adidas.us/adidas-originals-2019-releases_8892.html
Adidas Calabasas White http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-terrex-skychaser_6622.html
New Nikes For Girls http://www.nikeairmax2019.us/new-nikes-for-girls_6110.html
Purple Adidas Running Shoes http://www.yeezy-adidas.us/purple-adidas-running-shoes_8219.html
Blue And White Air Max http://www.nike-trainersuk.co.uk/blue-and-white-air-max_2784.html
Nike Air Max Low Top http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-low-top_8378.html
Mens Black Nike Tennis Shoes http://www.nikeairmax2019.us/mens-black-nike-tennis-shoes_6984.html
Adidas Supernova Riot http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-supernova-riot_3188.html
Nike X Off White Zoom Fly http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-x-off-white-zoom-fly_7376.html
Adidas Gazelle Og http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-gazelle-og_2864.html
Adidas 350 Claret And Blue http://www.yeezytrainers.org.uk/mens-blue-adidas-trainers_6526.html
Season 3 Yeezy Boots http://www.yeezyadidas-shoes.us/season-3-yeezy-boots_2322.html
Outlet Ugg http://www.uggbootsonsale.us/outlet-ugg_2398.html
Red Ugg Boots http://www.uggbootsonsale.us/red-ugg-boots_2220.html
Nike Air Max 2019 Black And Blue http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-max-2019-black-and-blue_5216.html
Pandora Class Rings http://www.pandorajewelryrings.us/pandora-class-rings_2504.html
Michael Kors Shopper http://www.michaelkorswallet.us/michael-kors-shopper_2501.html
Nmd R1 White http://www.yeezyadidas-shoes.us/nmd-r1-white_3514.html
Ugg Shop http://www.uggbootsonsale.us/ugg-shop_2391.html
Gray Yeezys http://www.yeezyadidas-shoes.us/gray-yeezys_2807.html
Adidas Top http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-top_3487.html
Nike Huarache Custom http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-huarache-custom_8133.html
Adidas Slippers For Men http://www.yeezy-adidas.us/adidas-slippers-for-men_9470.html
Asics Trail Shoes Mens http://www.asicstrainers.us/asics-trail-shoes-mens_3351.html
Nike Air Prime http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-prime_7108.html
Womens Nike Shox Running Shoes http://www.nikeairmax2019.us/womens-nike-shox-running-shoes_5918.html
Adidas Tubular High Top http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-tubular-high-top_4074.html
Nike Air Jordan 1 Retro http://www.jordanretro11shoes.us/nike-air-jordan-1-retro_3769.html
Nike Vapormax Sale http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-vapormax-sale_5434.html
Black Nike Air Max Womens 2019 http://www.nikeairmaxshoes.us/black-nike-air-max-womens-2019_2728.html
Asics Gel Lyte Iii Black And White http://www.asicstrainers.us/asics-gel-lyte-iii-black-and-white_3575.html
Adidas High Tops Women http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-high-tops-women_3861.html
Adidas Nmd Sale Uk http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-trail-trainers_7171.html
All Types Of Adidas Shoes http://www.yeezyadidas-shoes.us/all-types-of-adidas-shoes_4982.html
Adidas Light Up Shoes http://www.yeezy-adidas.us/adidas-light-up-shoes_9078.html
Asics Vintage http://www.asicstrainers.us/asics-vintage_3618.html
Birkenstock 42 http://www.birkenstock-uk.org.uk/birkenstock-42_2474.html
Adidas New Boots 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-new-boots-2019_5314.html
Asics Running Shoes For Overpronation http://www.asicstrainers.us/asics-running-shoes-for-overpronation_4360.html
Nike Air Force One High Top http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-force-one-high-top_7003.html
Pandora Investor Relations http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-investor-relations_2449.html
Asics Gel Nimbus 16 Womens http://www.asicstrainers.us/asics-gel-nimbus-16-womens_4258.html
Light Purple Adidas http://www.yeezy-adidas.us/light-purple-adidas_8602.html
Pandora Disney Charms Sale http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-disney-charms-sale_3099.html
Nike Off White Black http://www.nikeairmax2019.us/nike-off-white-black_5085.html
Womens Air Zoom Pegasus 33 http://www.nikeairmax2019.us/womens-air-zoom-pegasus-33_4350.html
Nike Chicago Cubs http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-chicago-cubs_3969.html
Adidas Aw http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-aw_6088.html
Adidas Nmd Mens White http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-end-of-season-sale-2019_6811.html
Nike Air Max Kids http://www.nikeairmax2019.us/nike-air-max-kids_5777.html
How Much Is A Supreme Hoodie http://www.supreme-shirt.us/how-much-is-a-supreme-hoodie_2256.html
Nmd Cs1 Gore Tex http://www.yeezyadidas-shoes.us/nmd-cs1-gore-tex_3451.html
Nmd Pink http://www.yeezytrainers.org.uk/nmd-pink_3767.html
Asics Orange Running Shoes http://www.asicstrainers.us/asics-orange-running-shoes_4457.html
Pandora R http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-r_2454.html
Pandora Jewelry Necklaces http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-jewelry-necklaces_2278.html
New Adidas Shoes For Girls http://www.yeezy-adidas.us/new-adidas-shoes-for-girls_9707.html
Yeezy Kanye West Price http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-kanye-west-price_5543.html
Nike Lunareclipse 2 http://www.nikeairmax2019.us/nike-lunareclipse-2_5126.html
Yeezy 500 Utility Black http://www.yeezytrainers.org.uk/yeezy-500-utility-black_2718.html
Nike Lunar Vapor Control 2 http://www.nikeairmax2019.us/nike-lunar-vapor-control-2_5171.html
Nike Dunk High Premium Sb http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-dunk-high-premium-sb_4838.html
Ultra Boost Tech Earth http://www.yeezyadidas-shoes.us/ultra-boost-tech-earth_5146.html
Adidas Yeezy Raffle http://www.yeezy-adidas.us/adidas-yeezy-raffle_11809.html
Nike Air Max 279 http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-279_9395.html
Adidas Mens Superstar http://www.yeezy-adidas.us/adidas-mens-superstar_10072.html
Boys Asics http://www.asicstrainers.us/boys-asics_3724.html
New Nike Free 2019 http://www.nikeairmaxshoes.us/new-nike-free-2019_3034.html
Ugg Aira Slippers http://www.uggbootsonsale.us/ugg-aira-slippers_2593.html
Adidas Nmd Primeknit http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-nmd-primeknit_3726.html
Yeezy Boost 350 V3 http://www.yeezytrainers.org.uk/yeezy-boost-350-v3_2399.html
Jordan 1 Gold Toe http://www.jordanretro11shoes.us/jordan-1-gold-toe_4162.html
Yeezy Sneakers Boys http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-sneakers-boys_2847.html
Ultra Boost Red http://www.yeezytrainers.org.uk/ultra-boost-red_3014.html
Balenciaga Shoulder Bag http://www.balenciagashoessneakers.us/balenciaga-shoulder-bag_2360.html
Pandora Silver Necklace http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-silver-necklace_2730.html
Adidas Superstar Burgundy http://www.yeezy-adidas.us/adidas-superstar-burgundy_9780.html
Nike Solarsoft http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-solarsoft_3092.html
Nmd Xr1 All White http://www.yeezyadidas-shoes.us/nmd-xr1-all-white_3630.html
Air Max Tailwind http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-max-tailwind_3659.html
Nike Cortez White http://www.nikeairmax2019.us/nike-cortez-white_2939.html
New Superstar Adidas 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/new-superstar-adidas-2019_5775.html
Yeezy Sneakers Womens http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-sneakers-womens_2783.html
Adidas Running Edge Lux http://www.yeezy-adidas.us/adidas-running-edge-lux_10713.html
Pandora Dangle Heart Charm http://www.pandorajewelryrings.us/pandora-dangle-heart-charm_3043.html
Adidas Supernova St Review http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-350-white-navy_6388.html
Red And White Asics http://www.asicstrainers.us/red-and-white-asics_3476.html
Valid Nike Promo Codes 2019 http://www.nikeairmaxshoes.us/valid-nike-promo-codes-2019_6706.html
Adidas Trail Running Shoes Men http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-trail-running-shoes-men_4978.html
Pandora October Birthstone Charm http://www.pandoracharmsjewelry.us/pandora-october-birthstone-charm_3015.html
Nmd Xr1 Black http://www.yeezytrainers.org.uk/nmd-xr1-black_5853.html
Green Nike Shoes Mens http://www.nikeairmaxshoes.us/green-nike-shoes-mens_4624.html
Nike Air Max 3 http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-max-3_4055.html
Air Jordan Xviii http://www.jordanretro11shoes.us/air-jordan-xviii_3746.html
Adidas Adizero Boston Womens http://www.yeezyadidas-shoes.us/adidas-adizero-boston-womens_3030.html
Nike Pegasus 32 Womens http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-pegasus-32-womens_3792.html
Nike Air Max 2019 Air http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-max-2019-air_5339.html
Yeezy V2 Copper http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-v2-copper_5807.html
Adidas Samoa Burgundy http://www.yeezy-adidas.us/adidas-samoa-burgundy_8966.html
Adidas Questar Boost http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-questar-boost_5395.html
Reigning Champ Ultra Boost http://www.yeezyadidas-shoes.us/reigning-champ-ultra-boost_5239.html
Beige Nike Trainers Womens http://www.nike-trainersuk.co.uk/beige-nike-trainers-womens_7824.html
Adidas Human Race http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-human-race_3817.html
Ugg Tall Leather Boots http://www.uggbootsonsale.us/ugg-tall-leather-boots_2702.html
Anthracite Color Nike http://www.nikeairmax2019.us/anthracite-color-nike_6943.html
Kanye West Ft http://www.yeezyadidas-shoes.us/kanye-west-ft_5567.html
Nike Air Max 2018 Elite Release Date http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-max-2018-elite-release-date_2440.html
Nike Air Max 98 Sale http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-98-sale_4286.html
Adidas Samba Primeknit http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-samba-primeknit_5593.html
Asics Nimbus 20 http://www.asicstrainers.us/asics-nimbus-20_3459.html
Www Michael Kors Bags http://www.michaelkorswallet.us/www-michael-kors-bags_2328.html
Ultra Boost Cookies And Cream http://www.yeezytrainers.org.uk/ultra-boost-cookies-and-cream_3324.html
Nike Shoes Size 8 Mens http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-shoes-size-8-mens_6593.html
Nike Air Max 97 Og Grey http://www.nike-trainersuk.co.uk/nike-air-max-97-og-grey_3225.html
Vapormax 3.0 http://www.nikeairmax2019.us/vapormax-30_6501.html
Nike Release Dates http://www.nikeairmax2019.us/nike-release-dates_2438.html
Yeezy Restock Dates http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-restock-dates_6066.html
Custom Made Adidas http://www.yeezy-adidas.us/custom-made-adidas_11859.html
Adidas Busenitz 2019 http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-busenitz-2019_3989.html
Nike Shoes Af1 http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-shoes-af1_3974.html
Adidas Samba Womens http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-samba-womens_4784.html
Air Force 270 http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-force-270_3594.html
Nike Air Max Anniversary 2019 http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-max-anniversary-2019_7254.html
Where To Buy Real Supreme http://www.supreme-shirt.us/where-to-buy-real-supreme_2336.html
Gray Asics http://www.asicstrainers.us/gray-asics_3376.html
Mk Purses http://www.michaelkorswallet.us/mk-purses_2143.html
Nike Free Tr Fit 5 Womens http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-free-tr-fit-5-womens_4007.html
Yeezy 500 Women http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-500-women_6010.html
Adidas Boost Sale http://www.yeezy-adidas.us/adidas-boost-sale_9250.html
Nike Sneakers Men 2019 http://www.nikeairmax2019.us/nike-sneakers-men-2019_6127.html
New Adidas Trainers 2017 http://www.yeezytrainers.org.uk/new-adidas-trainers-2017_5026.html
Most Popular Mens Nike Shoes 2019 http://www.nike-trainersuk.co.uk/most-popular-mens-nike-shoes-2019_7575.html
Air Force 1 Flyknit Black http://www.nike-trainersuk.co.uk/air-force-1-flyknit-black_3012.html
Nike React Hyperdunk 2019 Mid http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-react-hyperdunk-2019-mid_5436.html
Michael Kors Crossbody http://www.michaelkorswallet.us/michael-kors-crossbody_2153.html
Nike Running http://www.nikeairmax2019.us/nike-running_2778.html
Yeezy Boost 350 Pirate Black http://www.yeezyadidas-shoes.us/yeezy-boost-350-pirate-black_2559.html
Nike Roshe One Review http://www.nikeairmax2019.us/nike-roshe-one-review_7118.html
Nike Structure 21 http://www.nikeairmax2019.us/nike-structure-21_7143.html
Off White Air Force Black http://www.offwhiteshoesclothing.us/off-white-air-force-black_3464.html
Allstart Boost 550 http://www.yeezyadidas-shoes.us/allstart-boost-550_5776.html
Yellow Adidas Slides http://www.yeezy-adidas.us/yellow-adidas-slides_10438.html
Off White Locations http://www.offwhiteshoesclothing.us/off-white-locations_3471.html
Yung 1 Adidas http://www.yeezytrainers.org.uk/adidas-boat-shoes_7540.html
Nike Air Max Fury Womens http://www.nikeairmaxshoes.us/nike-air-max-fury-womens_5112.html

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.