hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

20. 10. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

Vyhľadávanie



Z archívu



Za Edwardom Saidom

Robert Fisk

Keď som sa s Edwardom Saidom videl naposledy, poprosil som ho, aby len žil ďalej. Vedel som, že má leukémiu. Často upozorňoval, že mu najmodernejšiu možnú liečbu poskytuje židovský lekár, a napriek svinstvu, ktoré naňho kydali jeho nepriatelia, vždy dával najavo, že si cení dobrotu a česť svojich židovských priateľov, spomedzi ktorých bol jeden z najlepších slávny dirigent Daniel Barenboim.

(29. 09. 2003)



Linka na dnes



Pat Devine

Pat Devine prednáša ekonómiu na Manchesterskej univerzite. Vytvoril vlastný model nekapitalistickej a zároveň nesovietskej ekonomiky, opísaný v knihe Democracy and Economic Planning (Demokracia a ekonomické plánovanie). Vo všeobecnosti sa zaoberá kritikou teórií „trhového socializmu", participatívnymi modelmi rozhodovania, snahou spojiť „zelenú" a „červenú" politickú ekonómiu a teóriou podnikania.


Komentáre
k článku: Oligarchovia alebo ako sa z panny stala fľandra
(zo dňa 20.08.2004, autor článku: Uri Avnery)

Komentár zo dňa: 21.05.2019 14:01:22
Autor: (@)
Titulok:
Fitflop Shoes http://www.fitflop.org.uk/
ED Hardy Shirt http://www.edhardyclothing.us/
Karen Millen Sale http://www.karenmillendresses.co.uk/
KD 11 http://www.kd11.ca/
Supreme Sweatshirt http://www.supremehoodie.co.uk/
Kate Spade Handbags http://www.katespade-purses.us.com/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutin-shoes.us/
Champion T Shirt http://www.championhoodie.us.com/
Mont Blanc Refills http://www.mont-blancpens.us/
Adidas Shoes http://www.adidascanadashoes.ca/
Jordan Retro 11 http://www.jordanshoesoutlet.us/
Fitflop Shoes http://www.fitflopsandals.us/
Ralph Lauren http://www.ralphlaurenusa.us/
Balenciaga http://www.balenciagas.us/
Converse Trainers http://www.converse-uk.co.uk/
Adidas http://www.adidas-trainersuk.org.uk/
Ralph Lauren Canada http://www.polo-ralphlauren.ca/
Ralph Lauren Polo Shirts http://www.ralphlauren-polo.us/
Nike Air Max 270 http://www.nikeairmaxoutlet.us/
Vans http://www.vansoldskool.org.uk/
Converse Shoes http://www.converses.us/
Hydro Flask Sale http://www.hydro-flask.us/
Curry 5 Shoes http://www.curry5shoes.us.org/
Harden Vol 3 http://www.hardenvol3.us/
Nike Outlet http://www.nikecanadashoes.ca/
Pandora Charms http://www.pandoracanadarings.ca/
Birkenstock Outlet http://www.birkenstock-sale.us/
Nike Air Max 90 http://www.airmax2019.us/
Coach Handbags http://www.coachbags.ca/
Vans Shoes http://www.vansslipon.us/
Fjallraven Kanken http://www.fjallravenkanken.us.com/
Adidas Yeezy http://www.yeezy-supply.us/
Fred Perry http://www.fredperry.us.org/
Pandora Bracelet http://www.pandoraus.us/
Fjallraven Kanken http://www.fjallraven.us.com/
Fitflop Shoes http://www.fitflopshoes.us/
Longchamp http://www.longchamp-canada.ca/
Air Max 90 http://www.nikeairmax-uk.co.uk/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstock-sandals.co.uk/
Fila Sneakers http://www.fila.in.net/
Bape Clothing http://www.bape-hoodie.us/
Fila Canada http://www.filacanada.ca/
Balenciaga http://www.balenciaga-sneakers.us.org/
Michael Kors Wallet http://www.michaelkorspurse.us/
Salvatore Ferragamo http://www.ferragamocanada.ca/
Jordan 11 http://www.jordan11.org.uk/
Mizuno Running Shoes http://www.mizunoshoes.org/
Clarks UK http://www.clarksshoes.org.uk/
Coach Outlet http://www.coachbagsoutlet.us/
Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo.in.net/
Vans http://www.vansshoesoutlet.us/
Supreme Clothing http://www.supremeclothings.us.com/
Asics Gel Nimbus http://www.asicscanada.ca/
Fjallraven http://www.fjallraven.us.org/
Pandora Jewelry http://www.pandora.in.net/
Champion Sweatshirt http://www.championsweatshirt.us.com/
Supreme Clothing http://www.supremes.us.org/
Off White http://www.offwhitecanada.ca/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengoosesneakers.ca/
Salomon Speedcross 4 http://www.salomon.in.net/
Supreme http://www.supreme-canada.ca/
Air Jordan 11 http://www.jordanshoes.ca/
Champion http://www.championhoodie.co.uk/
Supreme Hoodie http://www.supremeshirt.us/
Vibram 5 Fingers http://www.vibram-fivefingers.us/
Bvlgari Bracelet http://www.bvlgaris.us/
Curry Shoes http://www.curry5.ca/
Burberry Bags http://www.burberrybagsuk.co.uk/
Pandora Charms http://www.pandorarings.us/
Louboutin Shoes http://www.redbottoms.us.com/
Nike Air Max http://www.nikeairmaxca.ca/
Asics http://www.asicsoutlet.us/
Fjallraven Kanken Sale http://www.fjallraven.org.uk/
Golden Goose Sneakers Sale http://www.goldengoose-shoes.us/
New Balance http://www.newbalanceshoes.us/
MCM Bags http://www.mcmbags.us/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstockcanadasandals.ca/
Michael Kors Outlet http://www.michaelkors-bags.us/
Yeezy 750 http://www.adidasnmdwomens.us/
Skechers outlet http://www.skechersshoes-outlet.us/
Louboutin Shoes http://www.redbottomsshoes.us/
Balenciaga Bags http://www.balenciagasneakers.us/
Air Max 720 http://www.airmax-720.us/
Air Max 720 http://www.nikeairmax720.us/
Skechers Shoes http://www.skechersoutlet.us/
Bape Canada http://www.bapecanada.ca/
Golden Goose http://www.goldengooses.us.org/
Goyard Wallet http://www.goyardcanada.ca/
Yeezy http://www.yeezy-boost.co.uk/
Vibram 5 Fingers http://www.vibram.us.org/
Fila Sneakers http://www.filashoes.co.uk/
Lebron 15 http://www.lebron-16.us.org/
Adidas http://www.adidas-outlet.ca/
Giuseppe Zanotti Shoes http://www.giuseppeshoes.us/
Kyrie 4 http://www.kyrie5-shoes.us/
Lebron Shoes http://www.lebron16.ca/
Pandora http://www.pandoracanadas.ca/
Jimmy Choo Shoes http://www.jimmychooheels.us/
Balenciaga Sneakers http://www.balenciagashoes.ca/
Polo Ralph Lauren http://www.ralph-laurencanada.ca/
Toms Boots http://www.toms-shoes.us/
Louboutin Shoes http://www.louboutinredbottomshoes.us/
Converse http://www.conversecanada.ca/
Air Max 270 http://www.airmax-2019.us/
Kevin Durant Shoes http://www.kd-11.us.org/
Christian Louboutin UK http://www.louboutintrainers.co.uk/
Puma http://www.pumacanada.ca/
Bape Clothing http://www.bapeshirt.us/
Goyard Tote http://www.goyard-bags.us/
Longchamp Tote http://www.longchampbags-outlet.us/
Coach Bags http://www.coachbags.co.uk/
Golden Goose Sneakers Sale http://www.goldengoosesneakers.co.uk/
Karen Millen Clothing http://www.karen-millen.us/
Kate Spade Bags http://www.katespadecanada.ca/
Balenciaga Bags http://www.balenciagatrainers.co.uk/
Red Bottoms http://www.christianlouboutinredbottoms.us/
Nike Air Max http://www.airmax-270.co.uk/
Bape Jacket http://www.bapehoodie.co.uk/
Jimmy Choo Outlet http://www.jimmy-chooshoes.us/
Off White T Shirt http://www.offwhites.us/
Salomon Shoes http://www.salomon-boots.us/
Off White Shoes http://www.off-white.us.org/
Jordan Shoes http://www.jordan-11.us/
Coach Purses http://www.coachbags.us/
North Face Coat http://www.northfacejacket.us.org/
Ecco Shoes http://www.eccoshoessandals.us/
Longchamp Handbags http://www.longchampbackpack.us/
Swarovski http://www.swarovskijewelry.us/
Pandora Rings http://www.pandoraofficialsite.us/
Vans Old Skool Canada http://www.vanscanada.ca/
Nike Air Max http://www.nikeuptempo.us/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven-canada.ca/
Giuseppe Shoes http://www.giuseppeshoes.us.org/
Karen Millen Sale http://www.karen-millen.co.uk/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstocksandalssale.us/
Adidas Yeezy http://www.adidasboost.us/
Birkenstock Canada http://www.birkenstock-canada.ca/
Suicoke Sale http://www.suicoke.us/
Mulberry Bayswater http://www.mulberryhandbags.us/
Kyrie 5 Shoes http://www.kyrie5shoes.us/
Calvin Klein Underwear http://www.calvinklein.org.uk/
Ultra Boost http://www.adidasultraboost.us.com/
Louboutin Shoes http://www.louboutinredbottoms.us/
Champion Sweater http://www.champion-canada.ca/
Salomon Shoes http://www.salomons.us/
Bottega Veneta Wallet http://www.bottegavenetas.us/
Christian Louboutin Shoes http://www.redbottomlouboutinshoes.us/
Pandora Rings http://www.pandoracanada.ca/
Yeezy Boost 350 V2 http://www.yeezyboost350v2.us.com/
Pandora http://www.pandoras.us/
Bape Sweatshirt http://www.bape.org.uk/
Hydro Flask Sale http://www.hydroflask.us.org/
Cartier Ring http://www.cartier.us.org/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstockuk.org.uk/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstockoutlet.us/
Kate Spade Canada http://www.katespadebags.ca/
Nike Shox Mens http://www.nikeshoxwomen.us/
Yeezy http://www.yeezytrainers.co.uk/
Asics Running Shoes http://www.asicsrunningshoes.us/
Yeezy Shoes http://www.adidasyeezy.ca/
Pandora Bracelet http://www.pandorajewelrystore.us/
Fjallraven Backpack http://www.fjallraven-kanken.us.org/
Giuseppe http://www.giuseppezanotti.org.uk/
Coach Purses http://www.coach-bags.us/
Fjallraven Bags http://www.fjallraven.in.net/

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?



Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.