hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

24. 07. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuO doplnkových menách v Európe

Daniel Lešinský

Konferencia, na ktorej sa zišlo cez 100 zástupcov a odborníkov alternatívnych menových systémov z celej Európy ale aj z Argentíny, Japonska či USA, prebehla v moderných priestoroch konferenčného centra KSI - Kresťansko-sociálneho inštitútu. Bola rozdelená na dve základné časti - prvá časť (Po a Ut) predstavovanie jednotlivých iniciatív LETS systémov a Časových bánk (ČB) z Európy a druhá časť - Ut až Št, bola venovaná workshopom, ktoré vzišli z iniciatívy jednotlivých členov.

(28. 07. 2004)Linka na dnesĽavica.sk

Pokus vytvoriť na Slovensku portál pre všetko ľavicové. Zatiaľ stojí na pleciach jediného človeka, no napriek tomu svojou aktuálnosťou a profesionalitou stojí za pozornosť.


Komentáre
k článku: Nemali sme NATO?
(zo dňa 07.06.2004, autor článku: Michal Polák)

Komentár zo dňa: 13.06.2005 16:56:07
Autor: koudak
Titulok: Re: Re: Re: strach z myslenia
Vážený p.RE RE
Kedze niesom žiadny špecialista k danej problematike,ale s veľkým záujmom som si preštudoval ako článok Váš,tak aj článok p.Rotha.Chcel by som len poznamenat,ze(ci uz je pravda naklonená viac k Vám alebo viac na druhu stranu) napriek tomu je cele take ako všade inde na svete.Nemam sice znalosti o práci a tajnych zloziek v zahranici,no postupy a maniere su myslim stale tie iste.Je sice pozoruhodne ze co dokaze urobit pan"XY"ak chce,ale na druhej strane si viem veľmi dobre predstaviť prečo to robi.V konečnom dôsledku sa potom vždy sám seba pýtam ci ma vôbec naša mala krajinka nejaké to slovo na tomto svete,alebo plní iba želania mocnejsich.Aky je ten Váš názor?

Reakcia na komentár
"Re: Re: Re: strach z myslenia"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.