hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

04. 06. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuList vláde

Združenie sociálnej sebaobrany
Mladí sociálni demokrati

Vážený pán premiér, vážený pán minister vnútra, vážení členovia vlády,

s veľkým znepokojením sme si prečítali návrh volebného zákona, ktorý predložilo Ministerstvo vnútra SR a bude o ňom rokovať vláda SR. Je paradoxné, že s takýmto návrhom prichádzate práve v predvečer výročia 17. novembra 1989, ktorý priniesol pre našu krajinu slobodu, demokraciu a slobodné voľby. Obávame sa, že hodnoty, za ktoré sme ako občania v tom čase bojovali a ktoré naša spoločnosť v nasledujúcich rokoch skutočne získala, sú dnes opäť ohrozené.

(20. 11. 2003)Linka na dnesRifondazione comunista

Je až bolestne neuveriteľné, že talianska Strana komunistickej obnovy a naša KSS patria do tej istej politickej „rodiny" - ale koniec koncov, aj ku kresťanstvu sa hlásia na jednej strane bosonohí latinskoamerickí kňazi žijúci v chudobe a s chudobou a na druhej strane zase fašistickí pohrobkovia Hlinkovej gardy... Partito rifondazione comunista skutočne nie je komunistickou stranou na ten štýl, na aký sme u nás zvyknutí. Je jednou z najdôležitejších predstaviteliek „tretej ľavice" (t. j. ani sociálnodemokratickej, ani starokomunistickej) - a možno-možno dokonca jednou z lastovičiek ľudskejšej budúcnosti... Uvidíme.


Komentáre
k článku: Štrajkový výbor študentov pokračuje
(zo dňa 01.06.2004, autor článku: Štrajkový výbor študentov)

Komentár zo dňa: 13.03.2020 21:36:43
Autor: (milaso@rambler.ua)
Titulok:
[url=https://afisha.icu/][img]https://i.ibb.co/2KCht9v/2.jpg[/img][/url]

alcohol store online selling, buy discount drinks online, online liquor store, can spirits be bought online, alcohol convenience store in Saint-Petersburg, drinks convenience store, online liquor order, online spirits store with free shipping, online alcohol order, drinks buy online, liquor store, spirits convenience store in Saint-Petersburg, buy alcohol online with discount, can drinks be bought online, buy discount liquor online, Saint-Petersburg spirits delivery, alcohol order, shop drinks, how to buy liquor online, convenience store spirits, where to buy alcohol online in Saint-Petersburg, drinks order, liquor store online selling, online spirits store with free shipping [url=http://rabie3-alfirdws-ala3la.net/vb/member.php?u=7992]äîńňŕâęŕ ńďčđňíîăî[/url] alcohol shipping, buy discount drinks online in Saint-Petersburg, convenience store liquor, shop spirits, alcohol shipping, drinks delivery, liquor shipping, online spirits store in Saint-Petersburg, alcohol store in Saint-Petersburg, how to buy drinks online, liquor store, Saint-Petersburg spirits delivery, online alcohol store with free shipping, buy discount drinks online in Saint-Petersburg, how to buy liquor online, spirits shipping, alcohol convenience store, drinks delivery, where to buy liquor online in Saint-Petersburg, spirits convenience store in Saint-Petersburg, alcohol store, drinks store in Saint-Petersburg, liquor order, convenience store spirits, where to buy alcohol online in Saint-Petersburg, drinks discount, liquor store in Saint-Petersburg, selling spirits online, alcohol delivery, convenience store drinks, where to buy liquor online in Saint-Petersburg, buy spirits online with discount http://canadalondonchinese.com/home.php?mod=space&uid=8968 how to buy alcohol online, buy discount drinks online, shop liquor, spirits discount, selling alcohol online, where to buy drinks online in Saint-Petersburg, online liquor order, buy discount spirits online, alcohol convenience store, drinks delivery, liquor shipping, spirits delivery, alcohol store, online drinks store, convenience store liquor, online spirits store in Saint-Petersburg

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.