hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

25. 05. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuZmluva o výhrade svedomia porušuje Ústavu SR

Možnosť voľby

Mimovládne organizácie, ktoré sa zaoberajú ľudskými/ženskými právami, vyzvali otvoreným listom premiéra SR, aby na rokovaní vlády odmietol návrh Zmluvy so Svätou stolicou o práve uplatňovať výhradu svedomia. V otvorenom liste premiérovi SR Mikulášovi Dzurindovi sa uvádza, že súhlas so zmluvou so Svätou stolicou ohrozuje základne princípy Slovenska ako právneho, sekulárneho a demokratického štátu.

(18. 02. 2005)Linka na dnesInternational Solidarity Movement (ISM)

Mladí i starší ľudia z celého sveta, ktorí sa po vypuknutí druhej intifády začali vydávať na palestínske územia, aby tam v praxi prejavili svoju solidaritu s okupovaným národom. „Internacionáli" pomáhajú chrániť domovy či polia miestnych obyvateľov pred buldozérmi izraelskej armády, sprevádzajú sanitky a vôbec sa snažia účinkovať ako ľudské štíty. Ozajstní hrdinovia našich čias - i keď pravda nezabúdajme, že riskujú veľmi málo v porovnaní s Palestínčanmi samotnými. Napriek tomu však už dvaja z dobrovoľníkov - Američanka Rachel Corrieová a Angličan Tom Hurndall, obaja študenti - za svoju statočnosť zaplatili najvyššiu cenu.


Komentáre
k článku: Štrajkový výbor študentov pokračuje
(zo dňa 01.06.2004, autor článku: Štrajkový výbor študentov)

Komentár zo dňa: 29.02.2020 13:48:20
Autor: (urist1@nur63.ru)
Titulok:
Çíŕěĺíčňŕ˙ ęîěďŕíč˙ íŕőîäčňń˙ â Óőňŕ č îńóůĺńňâë˙ĺň ěíîăîńňîđîííčĺ ţđčäč÷ĺńęčĺ č íŕëîăîâűĺ đĺęîěĺíäŕöčč đŕçëč÷íűě ěĺćäóíŕđîäíűě č đîńńčéńęčě ńâîčě ęëčĺíňŕě. Ęëčĺíňŕěč íŕřĺé ôčđěű ˙âë˙ţňń˙ áîëüřčĺ č ńđĺäíčĺ, ěóíčöčďŕëüíűĺ č ÷ŕńňíűĺ ôčđěű, ďđĺäńňŕâë˙ţůčĺ đŕçëč÷íűĺ îňđŕńëč. [url=https://nur63.ru]ęŕęóţ ţđčäč÷ĺńęóţ ďîěîůü[/url] ýňî 10 ëĺňíčé ďîëó÷ĺííűé îďűň ęîěďŕíčč ďîçâîë˙ĺň íŕě ďđĺäîńňŕâë˙ňü ńďĺöčŕëčçčđîâŕííűĺ č ńëîćíűĺ ţđčäč÷ĺńęčĺ ęîíńóëüňŕöčč âńĺě íŕřčě ęëčĺíňŕě. Âńĺ íŕřč óńëóăč âęëţ÷ŕţň â ńĺá˙ ęîíńóëüňŕöčč.

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.