hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

19. 10. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuSmútočný veniec pred Redutou

Pavol Fabian

Rokovania Parlamentného zhromaždenia NATO v Bratislave sa uskutočnili v budove Reduty, ktorú pôvodne postavili v roku 1773 ako tereziánsku sýpku. Dnes tu sídli Slovenská filharmónia. Pôvodne sa tu skladovalo obilné zrno. Uplynulý víkend bola Reduta strážená lepšie ako Fort Knox, kde sú uložené americké zlaté rezervy či už vo forme zlatých tehál či zŕn. Prísne stráženie Reduty veľké opodstatnenie nemalo. Zlatých zŕn tam nebolo a novinári len ťažko medzi účastníkmi lovili zrnká pravdy. Také sa tam tiež nenachádzali. Ťažko totiž hovoriť o pravde, keď na summite sa rieši okrem iného otázka použitia sily NATO na riešenie konfliktov. Takých konfliktov, ktorých riešenie bolo prinajmenej diskutabilné (Juhoslávia), či bolo priamym porušením medzinárodného práva (Irak).

(07. 06. 2004)Linka na dnesGreenpeace Slovensko

Túto ekologickú aktivistickú skupinu už dnes asi netreba zvlášť predstavovať. Na Slovensku zatiaľ možno nenachádza také pochopenie, ako by bolo potrebné, ale to koniec-koncov platí pre mnohú záslužnú činnosť. „Dočerta s predpismi, tu ide o budúcnosť vašich detí..." Majú pravdu.


Komentáre
k článku: Štrajkový výbor študentov pokračuje
(zo dňa 01.06.2004, autor článku: Štrajkový výbor študentov)

Komentár zo dňa: 26.07.2019 22:36:31
Autor: (goledeq@mail.ru)
Titulok:

<a href=https://dedicatet.com/forums/linux.56/>Ďŕđîëü čăđŕĺň ćčçíĺííî âŕćíóţ đîëü â îáĺńďĺ÷ĺíčč áĺçîďŕńíîńňč âŕřĺé ó÷ĺňíîé çŕďčńč, îáůčé ďŕđîëü ëĺăęî çŕďîěíčňü, íî çëîóěűřëĺííčęó áóäĺň ëĺă÷ĺ óăŕäŕňü ďŕđîëü. Ŕíŕëčç áîëüřčíńňâŕ âçëîěŕííűő ďŕđîëĺé ďîęŕçűâŕĺň, ÷ňî âńĺ ĺůĺ ëţäč čńďîëüçóţň ńëŕáűĺ ďŕđîëč.

Îńíîâűâŕ˙ńü íŕ ŕíŕëčçĺ íŕđóřĺíč˙ áđčňŕíńęîăî Íŕöčîíŕëüíîăî öĺíňđŕ ęčáĺđáĺçîďŕńíîńňč, ďŕđîëü "123456" áűë íŕéäĺí 23 ěčëëčîíŕ đŕç â íŕđóřĺíč˙ő. Đ˙äîě ń ýňčě 123456789 íŕéäĺíî 7 ěčëëčîíîâ đŕç.</a>

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.