hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

04. 06. 2020 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuHlas pre kultúru

Výzva Hlas pre kultúru je občianskou iniciatívou, ktorá sa obracia na všetkých občanov Slovenskej republiky. Text výzvy vychádza z predpokladu, že nejde výlučne o budovu Slovenského národného divadla, ale o precedens v rámci kultúry, o princíp. Kauzu „Novostavba SND“ treba chápať ako poslednú kvapku, ktorou pretiekol pohár trpezlivosti. Ako vidno, ľahostajnosť verejných činiteľov Slovenskej republiky k problémom kultúry a k jej postaveniu v spoločnosti ale aj pasivita kultúrnej verejnosti môže mať fatálne dôsledky.

(19. 12. 2004)Linka na dnesMarathon

Český internetový časopis snažiaci sa na hlboko odbornej úrovni zaoberať jednak krachom sovietskeho systému a jednak východiskami pre budúcnosť. Jeho základným presvedčením je podľa všetkého viera v nutnosť spojenia marxizmu a trhovej ekonomiky.


Komentáre
k článku: Štrajkový výbor študentov pokračuje
(zo dňa 01.06.2004, autor článku: Štrajkový výbor študentov)

Komentár zo dňa: 26.07.2019 17:52:39
Autor: (Senerymn@post-box.xyz)
Titulok:
Our site offers a wide variety of non prescription products. Look at our health website in case you want to feel better with a help health products. <a href=https://b3.medinfocode.com/gr/arthrolon-prezzo-31184.html>https://b3.medinfocode.com/gr/arthrolon-prezzo-31184.html</a> Our site offers a wide variety of non prescription drugs. Look at our health website in case you want to strengthen your health. <a href=https://o0.medinfocode.com/pl/co-na-bl-stawu-szczkowego-72920.html>https://o0.medinfocode.com/pl/co-na-bl-stawu-szczkowego-72920.html</a> Our company offers herbal pills. Visit our health contributing site in case you want to feel better. <a href=https://rj2.medinfocode.com/en/index.html>https://rj2.medinfocode.com/en/index.html</a> Our company offers a wide variety of non prescription products. Visit our health contributing site in case you want to look healthier. <a href=https://hk23.medinfocode.com/it/dolori-articolari-dopo-ogni-risveglio-47672.html>https://hk23.medinfocode.com/it/dolori-articolari-dopo-ogni-risveglio-47672.html</a> Our company provides a wide variety of non prescription products. Take a look at our health portal in case you want to look healthier with a help health products. https://6hp.medinfocode.com/it/gas-intestinali-e-mal-di-schiena-23870.html Our company provides supreme quality supplements. Take a look at our health contributing site in case you want to look healthier. <a href=https://f3.medinfocode.com/it/mal-di-schiena-disfunzione-erettile-63741.html>https://f3.medinfocode.com/it/mal-di-schiena-disfunzione-erettile-63741.html</a>
Our company offers generic supplements. Take a look at our health contributing website in case you want to feel healthier. <a href=https://f57w.medinfocode.com/es/que-usar-para-dolor-de-espalda-6826.html>https://f57w.medinfocode.com/es/que-usar-para-dolor-de-espalda-6826.html</a> Our company offers herbal general health products. Visit our health contributing site in case you want to feel healthier. <a href=https://q6.medinfocode.com/pt/dor-na-coluna-no-ultimo-osso-9951.html>https://q6.medinfocode.com/pt/dor-na-coluna-no-ultimo-osso-9951.html</a> Our site offers a wide variety of non prescription drugs. Take a look at our health portal in case you want to look healthier with a help general health products. <a href=https://o2.medinfocode.com/gr/osfyalgia-ti-na-kanw-61196.html>https://o2.medinfocode.com/gr/osfyalgia-ti-na-kanw-61196.html</a> Our company offers healthcare products. Take a look at our health contributing website in case you want to look healthier. https://m28s.medinfocode.com/it/mal-di-schiena-go-kart-6298.html Our company offers health products. Take a look at our health contributing website in case you want to improve your health.

Reakcia na komentár
""

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.