hej rup! - Úvodná stránka

stránky

pre tých,

čo sa neboja

rozmýšľať inak

22. 10. 2019 • úvodná stránka • rubriky • linky •

 

Úvodná stránka
O čom to tu je?
Deforma školstva
Vojna v Iraku
Dôchodková deforma
Rok 1968
November `89/ Slobodné voľby
Slovenská ľavica
Zelení
Socializmus
Alter/globalizácia
Latinská Amerika
Osobnosti
Ostatné
NATO
Weblinky
Rozšírené vyhľadávanie
Osobná úprava

VyhľadávanieZ archívuVedenie ružomberských papierní zavádza

Jozef Daniš

Pred mesiacom prebehla médiami správa, že vedenie ružomberskej spoločnosti Neusiedler SCP akceptovalo novú odborovú organizáciu Papier. Manažment zároveň pozastavil sociálny dialóg so závodnou odborovou organizáciou Drevo, lesy, voda. Dôvodom bol vraj príchod druhej odborovej organizácie na scénu. Manažment ju údajne nemohol ignorovať, lebo by porušil zákon. Toto verejné vyhlásenie sa nezakladalo na pravde, pretoe vedenie spoločnosti Neusiedler SCP (v súčasnosti u Mondi Business Paper SCP a.s.) doteraz neakceptovalo novú odborovú organizáciu.

(10. 12. 2004)Linka na dnesATTAC

„Združenie za dane na transakcie prospievajúce občanom" sa už dávno nezaoberá výlučne snahou presadiť Tobinovu daň na špekulatívny kapitál na medzinárodných finančných trhoch. ATTAC sa z rodného Francúzska rozšíril do mnohých iných krajín a je dnes jednou z najvýznamnejších skupín hnutia za globalizáciu spravodlivosti.


Komentáre
k článku: Tisíce litrov polievky ľuďom v núdzi
(zo dňa 26.12.2003, autor článku: Jedlo namiesto zbraní)

Komentár zo dňa: 25.02.2009 12:07:21
Autor: AUREL SAVA (aurel.sava@yahoo.de)
Titulok: SME LUDIA,VSETCI
dobri den,ja som cudzinec,z RO,co len chcem pisat,je ze to co vy robite je naozaj co by mali robit farari,ktory maju vieru,viac ako ostatnich.A na take otazky neodpovedaju,asi vas premier je na to sam, alebo nikto mu nechce pomoct,ale vy ste odvazny,asi vela jedla sa vychody z restauracie,ale dat,pomahat,a proste take co vy robite,neexistuje,,podla mna,,mozna ,ze vy mate ine skusenost.pisem asi vela chyb,lebo som sa neucil v skole sk.jazyk,preco sa nerobia aj take aktivity aj s tymi co su ,,hore,,na palisady,pozivaite ich na polievku,inak nebudu citit to co normaly clovek,a to aby,daly polievku do tanierov,bezdomovcov,starym co len dva,sy setria ako ze,,ja ..len ze to dobre sa tazko uroby a ako mam pomoct,aspon pracovat u vas,bezplatne aj tak byvam podnajme,mam dost co a ja,,,ale su na tom horsie,inj ludia

Reakcia na komentár
"SME LUDIA,VSETCI"

Meno (alebo prezývka):  
E-mail:  
Titulok (nadpis komentára):  

A ešte kontrolná otázka: Koľko písmen je v slove "hejrup"?Základom tohto webu je redakčný systém phpRS napísaný v jazyku php.
Úprimná vďaka za pomoc pri jeho úprave patrí (v chronologickom poradí)
Viliamovi Búrovi, Robertovi Zelníkovi a Petrovi Gočevovi.